Pôvodní aj noví krotitelia sa už tento týždeň spoja proti mrazivej hrozbe

Nenechajte si ujsť

Noví Krotitelia duchov bojujú s ľadovým démonom

Ak sa po prudkom nástupe vysokých teplôt potrebujete trochu schladiť, už tento štvrtok 11. apríla vás v kinách čaká ľadovo svieža dávka dobrodružstva, napätia, akcie, ale tiež živých postáv a rodinných vzťahov, ktoré oslovujú všetky generácie. V novom filme legendárnej duchárskej série Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba spoja sily pôvodní aj noví krotitelia proti zlu, s akým sa doposiaľ nestretli, aby zachránili svet pred ľadovou apokalypsou.

Jedinečná zmes napätia, strachu a smiechu baví skalných fanúšikov už 40 rokov a stále si získava srdcia nových. Nebojácni tínedžeri Pheobe (McKenna Grace) a Trevor (Finn Wolfhard) spolu s mamou Callie (Carrie Coon) a jej priateľom Garrym (Paul Rudd) razantne uchopia krotiteľské remeslo tam, kde sa kedysi všetko začalo – v ikonickej hasičskej zbrojnici na Manhattane. Stáva sa ich novým domovom, prácou aj labákom, a oni sa snažia nájsť v tom všetkom rovnováhu, …kým sa démonické bytosti snažia umrznúť všetko živé k smrti.

V kine už tento štvrtok

Pôvodní krotitelia sa venujú najmä štúdiu polapených paranormálnych entít vo svojom tajnom výskumnom pracovisku. Takže sa uvidíme aj so starými známymi paranormálnymi hviezdami. Slimer je stále rovnako nenásytný a stále po sebe zanecháva neprehliadnuteľné slizo-stopy. „Ešteže má sliz mätovú príchuť, dalo sa to zniesť,“ vraví Finn Wolfhart v úlohe Trevora, ktorý schytal priamu dávku z každej strany. Objaví sa aj duch z knižnice a Poltergeist narobí poriadnu šarapatu, keď preskakuje z predmetu na predmet, vrátane kamenného leva pred knižnicou. Namiesto obra Marshmallowa robia neplechu roztomilí nezbední mini-puftíci.

Nové potvory sú zato podstatne hrozivejšie – priezračný kanálový drak Krotiteľom uniká len krátko. No démon Garakka, zdá sa, ovláda všetkých ostatných duchov a v každej živej bytosti vyvoláva ochromujúci strach, ktorý ju premení na krehký cencúľ… ako ho len poraziť?

Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba
Zdroj: tmdb.org

Poďte si po rozosmiate zimomriavky do kina už tento štvrtok, 11. 4., na Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba.

Synopsa

Nesmrteľná značka Krotitelia duchov prichádza s ďalším pokračovaním! Callie (Carrie Coon) a Gary (Paul Rudd) sa s deťmi po udalostiach z roku 2021 usadia v New Yorku a naplno sa venujú pomoci tým, ktorých trápia nepríjemní duchovia a prízraky. Keď však mesto uprostred leta náhle zamrzne, je jasné, že noví Krotitelia majú dočinenia s hrozbou, s akou sa ešte nestretli…

Uvidíte exkluzívne v kinách od 11. apríla 2024!

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -