Henry Cavill nám chýbať nebude. Nový Zaklínač vyzerá úžasne, z fotiek naháňa hrôzu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Zaklínač má nového hrdinu, pozrite si fotky

Adaptácia knižnej série podľa diela Andrzeja Sapkowskeho sa pomaly, ale isto blíži na Netflix aj so svojou ďalšou sériou. Vieme, že pri nej príde k výmene herca Henry Cavilla. Teraz vďaka portálu ComicBookMovie vidíme, že sa na rolu poriadne pripravuje jeho náhrada. Liam Hemsworth ukázal, že bude ako Zaklínač pripravený a svalovou hmotou sa už blíži ku Cavillovi.

Henry Cavill stvárňoval rolu Geralta z Rivie prvé tri série. Kvôli nezhodám s tímom tvorcov ohľadne presnosti adaptácie od projektu odstúpil.

Internetom kolovali informácie o tom, že tento fakt bude zahrnutý do príbehu a uvidíme, prečo hlavný hrdina zmenil tvár. Nič také sme však do konca tretej série nevideli, takže je takmer isté, že pôjde iba o štandardné preobsadenie, ktoré v scenári nijak nespomenú.

Po vzore Batmana a Jamesa Bonda

Zmena herca nie je v Hollywoode ničím novým a koniec koncov na to poukázal aj výkonný producent seriálu Tomek Bagiński. Povedal, že sa predsa v histórii popkultúry stalo mnohokrát, že tú istú postavu hrali rozliční herc. Ako príklady uviedol Batmana či Jamesa Bonda. Preto pre neho nie je problém, že sa to stane aj pri postave Geralta.

Novým lovcom monštier sa pre štvrtú sériu stane Liam Hemsworth. Herec aktuálne zverejnil na svojom Instagrame fotku z posilňovne, kde ukazuje svoju aktuálnu fyzickú kondíciu. S napumpovanými rukami je vidno, že sa približuje nielen predošlému stvárňovateľovi role Cavillovi, ale aj svojmu bratovi Chrisovi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Herec ukazuje skvelú fyzičku

Herec zároveň príspevkom poďakoval všetkým divákom, ktorí si pozreli jeho najnovší film Land of Bad. Ide o akčný triler, v ktorom si zahral nováčika vo vzdušných silách, ktorý má sprevádzať na extrémne nebezpečnej misii tím Delta Force. Kvôli havárii zostáva uväznený na nepriateľskom území, v ktorom sa orientuje iba prostredníctvom drona pilotujúceho kapitána, ktorého stvárnil Russell Crowe.

Z fotografie je teda jasné, že Hemsworth je ako Zaklínač pripravený. Streamovacia služba zatiaľ vynahradzuje absenciu dátumu vydania skvelými správami o obsadení.

Dozvedeli sme sa, že sa pridajú Sharlo Copley ako Leo Bonhart, James Purefoy ako Skellen či Danny Woodburn ako Zoltan. Zatiaľ najväčším prekvapením je prítomnocť Laurenca Fishurna, ktorý stvárni postavu Regisa.

Ako sa vám pozdáva nová fyzička Liama Hemswortha? Myslíte si, že je dostatočne pripravený prevziať štafetu Geralta? Čo hovoríte na ďalšie pridané obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: comicbookmovie.com; netflix.com; Instagram / Liam Hemsworth

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -