V Hollywoode padol finančný rekord! Dwayne Johnson dostal astronomický honorár za film Red One

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dwayne Johnson láme finančný rekord

Tohto herca určite nie je potrebné predstavovať a každý ho vo filme videl aspoň raz. Preto nečudo, že si môže za svoje role pýtať čiastky, z ktorých by sa viacerým z nás iba zatočila hlava. Najnovšie dokonca Dwayne Johnson jednou z nich prekonal rekord. Dostal najvyššiu vyplatenú sumu za film – a to dokonca vopred.

Pôjde o jeho vianočnú komédiu, ktorá nesie názov Red One. Podľa marketingu vyzerá film naozaj pôsobivo, na svojom Instagrame zverejnil niekoľko záberov, kde je po boku Chrisa Evansa. Ďalej odhalil, že si tam Santa Clausa zahrá tiež dobre známy a vždy drsný J.K. Simmons.

Red One J.K. Simmons Santa
Zdroj: sg.news.yahoo.com

Vysoká výplata za vianočnú komédiu

Medzi zverejnené herecké mená patria aj Kiernan Shipka, Bonnie Hunt či Lucy Liu. Režíruje Jake Kasdan, ktorý nám priniesol aj súčasné Jumanji filmy. Inak toho o projekte nie je veľa známeho, nepoznáme jeho dej. Vieme len, že vyjde niekedy pred sviatkami na streamovacej službe Amazon Prime Video.

Doterajší rekord za najvyššie číslo vo výplate majú medzi sebou ako remízu dvaja herci. Sú nimi Robert Downey Jr. a Will Smith. Obaja dostali za svoje filmy po 40 miliónoch dolárov ešte počas nakrúcania. Downeymu bola takáto čiastka poskytnutá za marvelovku Captain America: Občianska vojna a Smithovi za športovú drámu Kráľ Richard.

dwayne johnson robert downey jr will smith
Zdroj: digitalspy.com

Prekonal Downeyho Jr. aj Smitha

Magazín Puck prostredníctvom webu The Direct teraz priniesol informáciu, o koľko ich prekonal dlhoročný herec a bývalý wrestler s prezývkou The Rock. Je to o rovnú desinu, takže si ako platbu vopred za film pridá do svojho vrecka 50 miliónov amerických dolárov. Plus mu budú následne na konto pribúdať percentá zo ziskov.

Ide o skutočne pôsobivé a v žiadnom prípade nie skromné číslo. Takúto sumu na účte si viacerí z nás ani nevedia predstaviť (alebo povedzme si úprimne, predstavy by aj boli). Pre známu osobnosť a celebritu, ktorej čistá hodnota bola vypočítaná na 800 miliónov a jeho filmy doteraz zarobili 13,7 miliardy, zrejme však nejde až o tak závratnú sumu…

Dwayne Johnson tak zlomil rekord v najviac prijatých peniazoch vopred za film. Čo hovoríte na túto informáciu? Viete si predstaviť, že by ste obdržali takú čiastku? Máte predstavu, čo by ste s ňou robili? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: whiskeyriff.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -