Jason Momoa sa vyjadril k návrhu Davea Bautistu. Natočia spoločný film na štýl Smrtonosnej zbrane?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jason Momoa a Dave Bautista pracujú na spoločnom filme

Cez víkend dal herec, ktorý hrá Draxa na svoj Twitter príspevok, v ktorom povedal, že by rád spravil film so svojim hereckým kolegom. O správe sme počas víkendu informovali hneď aj my. Hovorilo sa v ňom o tom, že Jason Momoa a Dave Bautista by mali spraviť spoločný film.

Samozrejme, že vieme o tom, že títo herci si už spolu zahrali v seriáli See od Apple. Spoločne sa objavia aj v chystanej Dune. Avšak nápad, ktorý Bautista zverejnil na svojej sociálnej sieti, bol celkom iný.

Komédia o dvojici policajtov

Hovorilo sa v ňom o tom, že by dvojica vytvorila spoločný film o dvoch policajtoch, podobne ako Smrtonosná zbraň. Mal by ho vytvoriť režisér David Leitch a fanúšikovia na internete sa myšlienky hneď chytili a začali ju podporovať. Už v minulosti sa potvrdilo, že hlasy komunity môžu mať značnú silu, teraz však dobré správy prináša samotný herec.

dave bautista jason momoa
Zdroj: heroichollywood.com

Momoa potvrdil, že už na tom pracujú

Momoa bol včera večer hosťom v talk show The Late Late Show. Rozprával o svojom filme na Netflixe Sweet Girl a reč prišla aj na jeho seriál See, kde práve tiež hrá s Bautistom. Preto sa moderátor James Corden neubránil otázke aj na rozšírený a publikovaný tweet. Odpoveď Jasona všetkých prekvapila:

„Napísal mi pred štyrmi dňami doslova iba ‚Musíme spraviť film o policajnej dvojke‘. A keďže jeden druhého milujeme, sme spolu s Dune aj See, tak ja mu na to len ‚Samozrejme‘. A on že ‚Točme na Havaji‘. A ja že ‚No poďme. To už by som mal aj nápad‘. Takže sme to rozbehli a robíme na tom. Kámo, ten film sa predá sám. On rád nosí slipy. Ja boxerky. Obaja sa radi ukazuje bez tričiek. On bude pôsobiť naštvane a ja okúzľujúco. Ja mám vlasy. On nemá. Jednoducho pokrývame všetky skupiny ľudí.“

Zažartoval si, že film sa predá sám

Takto žartovne ešte doplnil slová. Takže už teraz vidíme, že vo filme, na ktorom spolu začnú pracovať Jason Momoa a Dave Bautista, núdza o humor nebude. Ale svojim spôsobom má pravdu – film je predaný už teraz.

Internet totiž začal okamžite šíriť túto informáciu a ľudia vyjadrujú svoju radosť a podporu. S tým, že obaja herci pracujú na iných streamovacích službách, jeden s Netflixom a jeden s Apple TV, môžeme očakávať aj, že si niektorá z nich bude chcieť projekt uchmatnúť. A možno oboje a tak nás čaká zaujímavý súboj. A možno nakoniec skončí v kinách

Ako sa vám pozdáva správa, že títo dvaja herci spolu naozaj natočia akčnú komédiu o dvojici policajtov? Ste za alebo ide podľa vás o otrepaný motív? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -