Dave Bautista by chcel, aby si s ním zahral Jason Momoa vo filme. Má aj plán, ako by mal vyzerať

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dave Bautista a Jason Momoa ako ústredná dvojica filmu?

V dnešných dňoch sa filmoví tvorcovia chytajú rozličných nápadov, návrhov a tém. Takže ak momentálne Dave Bautista navrhol, že by mohol mať film, v ktorom by bol jeho herecký partner Jason Momoa, vôbec nie je vylúčené, že by mohlo niečo také vzniknúť. Ale poďme sa na to pozrieť postupne.

Uznávaný a chcený herec v Hollywoode takmer musel vyhlásiť osobný bankrot. Našťastie ho ale spasila rola Draxa, na ktorú doteraz nedá dopustiť. James Gunn ho obsadil do Strážcov Galaxie a odvtedy išla jeho kariéra raketovo hore. Za sebou má zo sveta MCU momentálne štyri filmy a niekoľko projektov je ešte pred ním.

strážcovia galaxie 3 drax
Zdroj: wallpaperacces.com

Od Draxa o role núdzu nemal

Objaví sa ešte v pokračovaní Thor: Love and Thunder a v tretích Strážcoch. Tam by mala podľa jeho vlastných slov cesta Draxa skončiť, ale na druhej strane je mu to aj značne ľúto. Podľa neho má postava ešte dosť čo ponúknuť a mohol by mať napríklad spomínaný seriál s Mantis alebo väčší náhľad do svojho životného príbehu.

Ako to je, ukáže až čas. V každom prípade dostával po obsadení do tejto role ďalšie zaujímavé úlohy. Na malú chvíľu sa objavil v Blade Runner 2049, hlavnú úlohu však mal vo filme Zacka Snydera, Army of the Dead. No a tento rok ho uvidíme ešte v očakávanej Dune.

dave bautista jason momoa duna
Zdroj: cinemablend.com

Na Twitteri zverejnil zaujímavé odpovede

Počas víkendu herec odpovedal na otázky fanúšikov na Twitteri. Okrem iného sme sa tak mohli dozvedieť napríklad, že by bol ochotný hrať v Star Trek filme alebo seriáli. Nikdy by nechcel pracovať s Dwaynom Johnsonom alebo Johnom Cenom, ale je tu jeden z hereckých kolegov, s ktorým by rád natočil samostatný film.

Tým je Jason Momoa. Áno, je pravda, že sa objavia spolu na veľkom plátne v už spomínanej Dune. Ako hereckí kolegovia sa ukázali aj v seriáli See od Apple TV+. Bautista však má na mysli samostatný film. A dokonca má aj nápad, ako by mala táto spolupráca vyzerať.

Film o dvojici policajtov na štýl Smrtonosnej zbrane

Malo by ísť o príbeh dvoch policajtov, parťákov, podobne ako v kultovej Smrtonosnej zbrani. A dokonca išiel ešte ďalej – predstavil si aj režiséra. Tým by mal byť podľa neho David Leitch, ktorého môžeme poznať vďaka hitom ako John Wick, Atomic Blonde alebo pokračovaní Deadpoola.

Podľa neho zostáva už len čakať, kedy sa to zrealizuje. Podľa nášho názoru Dave Bautista a Jason Momoa ako policajné duo s komediálnym podtónom vôbec nevyzerá ako zlý nápad. Slová fanúšikov sú silné, hercov snáď ešte silnejšie a ako sme spomínali, Hollywood sa chytá každého nápadu. Takže už teraz veríme vo vznik tohto filmu!

Čo si myslíte o nápade, že by si títo dvaja herci zahrali hlavné úlohy vo filme podobnom Smrtonosnej zbrani? Ide podľa vás len o bláznivý nápad Davea Bautistu alebo sa naozaj môže realizovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -