Kevin Feige prezrádza, kedy uvidíme film Avengers 5 a novinky o náhradníkovi Tonyho Starka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Marvel našiel scenáristu pre Armor Wars a vyjadril sa k filmu Avengers 5

Kevin Feige nám priblížil časový horizont, v ktorom uvidíme film Avengers 5. Ďalej si Marvel našiel autora scenáru pre chystaný seriál Armor Wars. Pôjde o ďalší z rady tých, ktoré budú mať svoju premiéru na Disney+. Tento sa, možno ako aj názov napovedá, sústredí na War Machine, momentálne najvýznamnejšieho človeka v MCU, ktorý používa špeciálne obleky vytvorené Tony Starkom.

O napísanie jeho príbehu sa postará stand-up komik a spisovateľ Yassir Lester. Je autorom už viacerých seriálov, napríklad Black Monday, Earth to Ned alebo Making History. Okrem príbehu Jamesa Rhodesa sa má hovoriť aj o tom, čo sa stane, keď sa Starkove pokročilé technológie dostanú do nesprávnych rúk. No nech sa páči – tu máte tiež to Wars z názvu.

War Machine Falcon and Winter Soldier
Zdroj: filmozrouti.cz

Feige si ho vybral z rady scenárov

V každom prípade je skvelým krokom, že aj postava hraná Donom Cheadlom dostane viac priestoru v seriáli, ktorý sa sústredí na neho. Z viacerých návrhov scenára vybral riaditeľ Marvel štúdií Kevin Feige práve ten od Lestera, takže zrejme musí ísť o poriadnu pecku. Už teraz sa tešíme, čo ukážu.

S dopredu sa hýbajúcou a poriadne naštartovanou Fázou 4 sa Feige vyjadril aj k tomu, kedy uvidíme ďalší film s Avengermi. Predsa len, nech to znie akokoľvek neuveriteľne, od vydania Avengers: Endgame už to máme viac ako dva roky. A momentálne sa v MCU dejú absolútne šialené, ale maximálne cool veci.

mcu multiverzum
Zdroj: screenrant.com

Fáza 4 sa naplno rozbieha

V jadre všetkého je to, že nám v seriáli Loki „naštartovali“ multiverzum. Znamená to v podstate nekonečnú radu možností a vecí, čo sa teraz môžu diať. Môžu sa objaviť postavy, ktoré sme nevideli, postavy, ktoré sme videli inak (napríklad Spider-Manov) a udalosti sa ešte viac zauzlia. Aj to nám ukazuje v súčasnosti kreslený seriál What If…?.

S prichádzajúcim hrozne silným protivníkom Kangom (ktorému Thanos nesiaha ani po členky) by bolo len logické, aby sa opäť dal dokopy silný tím hrdinov, ktorí budú situáciu naprávať. Lenže to má jeden háčik. Nestane sa to tak skoro. Predsa len, záporák sa má naplno predstaviť až vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania, ktorý uvidíme až v roku 2023.

loki kang
Zdroj: screenrant.com

Sága sa musí poriadne vybudovať

Kevin Feige teda na otázku, kedy uvidíme film Avengers 5 veľkom plátne, odpovedal takto:

„Myslím, že by sme mali počkať rozumné množstvo času po Endgame, aby sme začali novú ságu. Ale ona už v podstate začala. Lenže to chce čas, podobne ako pri Fáze 1, aby ste ju poriadne vybudovali, kým budete môcť spojiť všetko dohromady.“

Nebude to také ľahké, drahí

Nevieme síce ako dlho má toto „rozumné množstvo času“ byť, ale v preklade – nebude to tak skoro. Ale Feige má, ako v mnohých prípadoch, pravdu. Radšej poriadne vybudovať príbehovú linku, kým príde poriadne spojenie nových hrdinov.

Dovtedy môžeme byť radi za každý kvalitný obsah, ktorý nám prinášajú. Premiéry filmov na spadnutie, seriálový svet na Disney+ sa neustále rozrastá. Skvelou správou je teda aj fakt, že bol nájdený scenárista a Marvel sa so seriálom Armor Wars hýbe vpred.

Ako to býva? Najprv zlú správu a potom tú dobrú? Nuž, sústreďme sa na to, že vieme aspoň malé detaily o chystanom seriáli Armor Wars. Zaujal vás? Páči sa vám War Machine ako ústredná postava? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -