Owen Wilson je superhrdina a so synom zachraňuje planétu, ukazuje trailer na Secret Headquaters

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Secret Headquaters

Paramount zverejnil prvý trailer na ich chystaný superhrdinský film Secret Headquaters. Mimozemská civilizácia si v ňom vybrala Owena Wilsona, aby prostredníctvom ich technológie ochraňoval našu planétu. Všetko sa však skomplikuje, keď jeho syn nájde tajnú základňu, kde má svoje vychytávky. V stávke bude osud sveta, ktorý budú musieť zachraňovať.

Syna si zahral Walker Scobell, známy z filmu The Adam Project. Je obyčajným školákom, ktorý si myslí, že jeho otec často odchádza na pracovné konferencie. Skutočnosť je však taká, že ako superhrdina (podobný Iron Manovi) odvracia hrozby. Pri jednej takejto „pracovnej ceste“ si chlapec zavolá svojich kamarátov k sebe domov.

Syn s kamarátmi objaví tajnú základňu

Sériou náhod sa im podarí otvoriť cestu do skrýše, kde má hrdina odložené svoje vychytávky. Zvedavé decká samozrejme neváhajú, aby ich išli vyskúšať (ale ruku na srdce – kto z nás by to nespravil aj teraz?). Tým si však odhalený tajomnou zlostnou organizáciou, ktorá sa ich chce zmocniť. Vedie ju Michael Peña.

Snímka bola od začiatku popisovaná ako akčný koncept, ktorý je predovšetkým rodinným filmom. Vidíme, že presne to v ňom dostaneme. Príjemnú zábavu a známy superhrdinský motív, teraz však pre celú rodinu. Producentsky sa na ňom podieľa Jerry Bruckheimer, ktorý stojí za takými snímkami ako Piráti z Karibiku, Lovci pokladov alebo Čarodejníkov učeň.

film the secret headquaters
Zdroj: flickeringmyth.com

Na tvorbu sa dala dohromady zaujímavá partia

Réžiu si zobrali na starosti Henry Joost a Ariel Schulman. Táto dvojica už priniesla jeden novátorský pohľad na superschopnosti a to v snímke Project Power. Ešte predtým však stáli za tretím a štvrtým Paranormal Activity a za trilerom Nerve: Hra o život. Scenár napísal Christopher Yost, ktorý rovnakú úlohu zastával napríklad pri filme Thor: Ragnarok.

Okrem spomenutej dvojice otec-syn a záporáka si vo filme zahrajú Jesse Williams, Keith L. Williams, Momona Tamada a Abby James Witherspoon. Na streamovacej službe Paramount+ sa objaví už budúci mesiac, 12. augusta.

Páči sa vám trailer na Secret Headquaters? Zaujal vás aj takýto pohľad na superhrdinský žáner pre celú rodinu? Pozriete si ho? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -