Pozrite si prvé zábery z akčného thrilleru Gunpowder Milkshake s Karen Gillan a Lenou Headey

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Zábery z filmu Gunpowder Milkshake

Spoločnosť STXfilm zverejnila prvé zábery z ich najnovšieho pripravovaného filmu Gunpowder Milkshake. Hlavnú úlohu si v ňom zahrá Karen Gillan, ktorú môžete najlepšie poznať ako Amy Pond zo seriálu Doctor Who alebo ako Nebulu z MCU. Zábermi sa takmer okamžite pochválila aj na svojich sociálnych sieťach. V jednej z hlavných úloh sa predstaví aj Lena Headey, ktorú si spájame s Cersei Lannister z Hier o tróny.

Aj ďalšie herecké obsadenie, ktoré bude obsahovať tím ženských zabijakov, určite stojí za to. Nachádza sa v ňom Angela Bassett (American Horror Story, Čierny Panter), Michelle Yeoh (Tiger a drak) a Carla Gugino (The Haunting of Hill House, Strážcovia). O réžiu sa postará izraelský filmár Navot Pupushado, ktorý od svojich komornejších projektov prerazil filmom Big Bad Wolves.

gunpowder milkshake
Zdroj: geektyrant.com

Dievča vo svete elitných vrahov

Dej filmu sa zameria na dievča Sam. Jej matka Scarlet je elitnou zabijačkou a keď má Sam 12 rokov, tak ju musí opustiť. Je vychovávaná nekompromisným kriminálnym syndikátom, pre ktorý jej mama pracovala. Je známy iba ako „Firma“. O 15 rokov neskôr vidíme, že Sam pokračuje v stopách jej mamy a vyrástla v divokú nájomnú vrahyňu. Je efektívna a je lojálna. Preto ju firma využíva na čistenie jej najväčšieho „odpadu“.

Avšak jedna z jej prác s vysokým rizikom sa nepekne zvrtne. Sam si musí vybrať, či poslúži Firme v každom prípade alebo ochráni život nevinného 8-ročného dievčaťa – Emily. A aby prežila, keď po nej spoločnosť pôjde, má iba jedinú možnosť – nájsť svoju matku. A nielen ju, ale aj jej smrtiacich spoločníkov, ktorí si hovoria The Librarians (knihovníci). Tieto tri generačne rozdielne ženy sa musia naučiť veriť jedna druhej ak sa chcú postaviť Firme a jej armáde stúpencov. Zároveň sú pripravené rozpútať peklo proti tomu, kto by ich chcel pripraviť o všetko.

gunpowder milkshake
Zdroj: geektyrant.com

Vyzerá, že podobné námety sme tu už mali. Avšak veríme tomu, že herečky vnesú do filmu čerstvý nádych a čaká nás nadupaná akcia, ktorá sa dobre prepletie s dramatickými prvkami. Je od začiatku vidieť, že by si chcel dať záležať. Ja napríklad oceňujem už len samotný názov Gunpowder Milkshake, teda milkshake z pušného prachu.

Čo zatiaľ hovoríte na film Gunpowder Milkshake vy? Ako sa vám páči spojenie týchto dvoch herečiek v hlavných úlohách? Dajte nám vedieť do komentárov, čo si myslíte. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -