Henry Cavill si opäť oblečie plášť Supermana. V akých filmoch ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Henry Cavill ako Superman v DCEU

Herec Henry Cavill ako Superman v podstate naštartoval filmový vesmír štúdia DC. Začal tak v roku 2013 vo filme Man of Steel, kedy prebral štafetu po bývalom kolegovi, Brandonovi Routhovi (ten teraz paradoxne stvárňuje inú rolu v seriáli Legends of Tomorrow). Portál Deadline teraz informoval, že sa Cavill vráti ako tento superhrdina.

Kryptonský bojovník bol oživený po svojej smrti Batmanom, Wonder Woman, Flashom, Aquamanom a Cyborgom. Využili na to kombináciu kryptonskej a apokalipskej technológie. Po úvodných nezhodách spolupracovali na porazení starodávneho nepriateľa Steppenwolfa.

justice league blu-ray superman
Zdroj: pinterest.com.au

Justice League uvidíme tak, ako bolo pôvodne zamýšľané

Justice League ale nebolo prijaté s extrémnym nadšením, lebo vraj dostatočne nevystihovalo podstatu hrdinov. Mohlo za to vraj príliš veľa zmien, ktoré štúdio Warner Bros. spravilo. V súčasnosti sa ale situácia mení, keď si fanúšikovia presadili takzvaný Snyder Cut (teda pôvodnú verziu, ktorú režisér zamýšľal).

Takto máme šancu uvidieť, ako bolo pôvodne zamýšľané Justice League oproti tomu, čo sme videli v kinách. Dostane sa k nám na budúci rok prostredníctvom streamovacej služby HBO Max. Takto bolo zaručené, že sa Henry Cavill ako Superman ukáže ešte minimálne raz.

justice league
Zdroj: twitter

Zatiaľ žiaden Man of Steel

Skvelou správou preto je, že sa Cavill dohodol na spolupráci a oblečie si znovu červený plášť. Nebude sa síce natáčať žiadne Man of Steel 2, ale štúdio sa vyjadrilo, že má s ním veľké plány a vedia, ako môže prísť naspäť inými, rozličnými spôsobmi.

Nevieme síce, aké tieto možnosti budú, avšak môžeme predpokladať, že by sa objavil v niektorom nadchádzajúcom filme. Mohli by to byť filmy ako Shazam! 2, Black Adam alebo Aquaman 2, o ktorých momentálne vieme. Avšak to môže byť aj úplne odlišný film, ktorý nám zatiaľ nebol oznámený.

Zdroj: usatoday.com

Je teda možné, že bude jeho osud podobný, ako ten Hulkov v rámci Marvelu. Ten sa objavuje v jednotlivých filmoch popri iných hrdinoch, nefiguruje však pod vlastnou značkou a nedostáva samostatné snímky.

Je možné, že aj toto sa časom zmení, nakoľko pred dvomi rokmi sa herec vyjadril, že si už rolu nezopakuje. Možno sa teda časom dočkáme aj jeho rozhodnutia na natočenie Man of Steel 2. Ako sa teda Clark Kent znovu objaví v DCEU, je zatiaľ otázne. Hlavne však dúfame, že nebude mať CGI upravenú tvár…

Tešíte sa na návrat Cavilla ako Supermana? V ktorom filme si myslíte, že by sa mohol objaviť? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -