Séria Kingsman sa ani zďaleka nechystá skončiť. Jej režisér Matthew Vaughn povedal, čo ešte chystá

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Séria Kingsman bude ešte nejaký čas pokračovať

Séria Kingsman nás mala tento rok potešiť unikátnym prequelom, ale nestalo sa tak. Dôvodom je pandémia, ktorá na dlhý čas odstavila a spomalila celý filmový priemysel. Ale aj napriek tomu režisér týchto filmov pracuje ďalej a prezradil nám, čo sa do budúcna chystá. Nie je toho málo a to môže byť aspoň malým uspokojením pre nedočkavých fanúšikov.

Séria je založená na komiksovej predlohe od Marka Millera a Davea Gibsona. Na plátna kín ju v roku 2015 prvý raz priniesol Matthew Vaughn a ide o jeho zatiaľ najúspešnejší film. Druhý film, Kingsman: Zlatý kruh mal veľmi zmiešané ohlasy. Avšak fanúšikovská základňa už bola vybudovaná a určite sa nedá hovoriť o tom, že by nemal úspech (už len vo forme zárobkov vo výške $400 miliónov).

Zdroj: hdqwalls.com

Tretí v poradí je odkladaný prequel

To dalo zelenú ďalšiemu filmu, ktorý nebude pokračovaním, ale sa bude odohrávať pred udalosťami prvého filmu. A to teda pomerne ďaleko pred, v časoch prvej svetovej vojny. Prequel má dať dokopy veľkých tyranov z histórie, ktorí chcú využiť vojnu na to, aby vyhladili ešte viac životov. Iba jeden muž a jeho chránenec podniknú cestu aj proti času samotnému, aby tomu zabránili. A takto vznikla známa tajná služba.

The King’s Man mal byť vydaný ešte koncom roka 2019. Avšak kvôli produkčným problémom bol posunutý na február 2020. Kvôli pandémii ho následne posunuli na september a keďže neutíchala, prišlo k ďalšiemu skoku. Aktuálne je naplánovaný na 12. február 2021 a už veľmi dúfame, že sa tohto dátumu budeme môcť držať.

The King's Man nový dátum premiéry
Zdroj: hive.blog

Vaughn má toho v pláne ešte dosť

S týmito faktami by človek mohol čakať, že si bude Vaugh chcieť dať na nejaký čas pauzu. Ale pravý opak je pravdou. Produkčná spoločnosť Marv Group, ktorá filmy distribuuje, totiž nedávno zverejnila zaujímavé informácie. Jeden z členov predstavenstva, Zygi Kamasa sa totiž v nedávnom rozhovore vyjadril, že režisér chystá 7 ďalších filmov z hlavnej dejovej línie a okrem toho niekoľko vedľajších.

A to ešte nie je všetko. Vo výrobe (skutočne sa vyjadrili, že už vo výrobe) je aj televízna séria Kingsman. Takže rozhodne bude materiálu dosť a s tajnou službou gentlemanov sa ešte budeme stretávať nejaký čas. Ale ubezpečili nás aj o tom, že sa nechcú uberať iba príliš jednostranne, pretože chystajú aj dve alebo tri iné značky.

Kingsman: Zlatý Kruh
Zdroj: screencrush.com

No a mimo iného chystajú aj projekt s Taronom Egertonom, s ktorým už pracovali práve na Kingsman filmoch. V životopisnej snímke si zahrá holandského vývojára televíznych hier Henka Rogersa. V neskorých 80. rokoch sa stará o to, aby boli prekonané legálne problémy a jedna hra sa mohla dostať aj na domáce konzoly. Tou nie je nič iné ako legendárny Tetris.

Film už je vo vývoji a vraj sa začal natáčať teraz v decembri v škótskom Glasgowe. Egerton film popísal ako neuveriteľný skutočný príbeh skôr na štýl Sociálnej siete. Sme teda radi, že spoločnosť pracuje na iných projektoch a nestaví všetko na jednu vec. Ale nedá sa ani povedať, že by nebola radosť z ďalších Kingsman filmov. Len dúfajme, že ich nebude príliš a neodrazí sa to aj na kvalite…

A čo hovoríte na správu o tom, že séria Kingsman bude mať ďalších 7 filmov? Tešíte sa alebo máte skôr obavy o kvalitu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -