Eli Roth a 50 Cent budú spolu produkovať hneď trojicu hororových príbehov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Eli Roth a 50 Cent chystajú tri horory

Režisér Eli Roth a raper Curtis „50 Cent“ Jackson sa spájajú. Prinesú spolu trojicu hororových príbehov. Ponesú názvy The Gun, Trackmaster a Creature House. Majú sa sústreďovať na reprezentáciu BIPOC (Black, Indigenous and people of color), teda na hlavné postavy farebnej pleti. Stojí za nimi raperova firma G-Unit Film & Television a produkčná firma 3Black Dot.

Práve pod touto značkou prináša nielen hudobné klipy pre viacerých raperov, ale funguje ako producent. Priniesol tak napríklad antologickú televíznu sériu Power Book. Zároveň ho môžeme poznať z hereckých úloh vo filmoch Zbohatni alebo zdochni, Silný kaliber, Plán úteku a objaviť by sa mal aj v Expendables 4.

50 cent gun
Zdroj: whydoesitexist.com

Prizvali si ďalších zaujímavých tvorcov

Produkovať bude spolu s Elim Rothom, ktorý je v tom žánri doma. Práve od neho pochádza kontroverzný Hostel a stojí aj za Smrteľným výletom či Nebezpečným pokušením. Ide o častého spolupracovníka Tarantina a navzájom si hrajú vo svojich filmoch. Tak sme ho mohli vidieť ako Donowitza v Nehanebných bastardoch.

Na vytvorenie príbehov si pozvali ďalšie talenty. The Gun napíše Kirkland Morris (BMF). Bude hovoriť o mladom mužovi, ktorý má pred sebou jasnú budúcnosť. Najprv sa však chce pomstiť za vraždu svojho otca. Naskytne sa mu príležitosť, keď nájde tajomnú zbraň. Tú však ovládajú temné sily.

Eli Roth
Zdroj: comingsoon.net

Zbraň s temnými silami, vraždiaci track aj hororové múzeum

Justin Calen-Chenn (Bel-Air) bude autorom Trackmastera. Zameria sa na raperské duo na vzostupe. K ich novej sláve im pomohol beat, ktorý našli a použili v skladbe. Každý, kto však ich track počul, začne zomierať. Dvojica tak podniká preteky z časom, aby svoju skladbu stiahli z obehu.

Dallas Jackson (Thriller od Blumhousu) a Kevin Grevioux (Underworld) spolu tvoria Creature House. V tomto filme zomrie legendárny make-up umelec a kostýmový guru. Jeho priatelia a spolupracovníci sa zídu v štúdiu, aby si uctili jeho pamiatku. Ocitnú sa tak v hororovom múzeu umelca, v ktorom vystavované príšery ožívajú.

eli roth 50 cent
Zdroj: screenrant.com

Spoluprácu hororového majstra a rapera oceňuje aj štúdio

Fakt, že spolu pracujú Eli Roth a 50 Cent, môže byť zaujímavý nielen pre divákov, ale aj samotné štúdio. Jeho generálny riaditeľ Regi Cash sa vyjadril, že takto dosiahnu kultúrny dosah, ktorý je často prehliadaný. Partnerstvo hororového majstra a rapera zabezpečí, že sa pojem „čierny horor“ bude môcť stáť kánonom.

Pozdáva sa vám takáto spolupráca? Ktorý z trojice filmov, ktorý chystajú, vás zaujal najviac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -