Pozrite si trailer na Shotgun Wedding, v ktorom Jennifer Lopez zažíva poriadne výbušnú svadbu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Shotgun Wedding

„Kým nás smrť nerozdelí“ tu bude naberať úplne iný význam. Jennifer Lopez sa vracia v romantickej komédii, ktorá ale bude mať aj poriadnu dávku akcie. Prichádza prvý trailer na Shotgun Wedding, ktorý je nabitý nielen hereckým obsadením. Prináša ho Amazon, ktorý ho budúci rok uvedie na Prime Video.

Jeho režisérom je Jason Moore, ktorý sa preslávil vďaka sérii Ladíme. Naposledy však do kín priniesol film v roku 2015, bola to komédia Sestry. Zahrali si v nej Amy Poehler, Tina Fey a Maya Rudolph. Scenár napísal Mark Hammer, ktorý je známy svojím Rande na dve noci s Milesom Tellerom a Lio Tipton.

Svadobná hostina sa mení na bojové pole

Ukážka začína ako bežná romantická komédia – problémami pri chystaní svadby. Vidíme bláznivých členov rodiny s nie vždy rozumnými názormi, aj prichádzajúceho nechceného bývalého na obrad. To by mohlo ceremónie značne narušiť a pár sa začína obávať. To však bude nič oproti tomu, keď sa hostia stávajú rukojemníkmi.

Ženích s nevestou tak musia využiť všetky svoje znalosti, napumpovať sa adrenalínom a zachrániť svojich blízkych. Teda… za predpokladu, že najprv nezabijú jeden druhého. Nastávajúceho menom Tom si zahral Josh Duhamel. Poznať ho môžeme z Transformers, Bezpečný prístav, Chlapci v akcii či Ja, Simon. Povedal, že nakrúcanie so 49-ročnou herečkou bolo „ako sen“ a chémia im na pľaci fungovala.

jennifer lopez josh duhamel shotgun wedding
Zdroj: etonline.com

Nabité je okrem zbraní aj obsadenie

Ale ani nimi sa hviezdne obsadenie nekončí. Matku Darcy, teda nevesty, si zahrá Jennifer Coolidge. Najlepšiu ju môžeme poznať ako MCBP zo série Prci, prci, prcičky. Vidieť ju so samopalom v rukách je na nezaplatenie. Výstredného bývalého priateľa si zahrá rocková hviezda Lenny Kravitz.

Ďalšími v obsadení sú D’Arcy Carden, Melissa Hunter, Callie Hernandez, Cheech Marin, Steve Coulter a Sonia Braga. Výbušnú svadbu so zásobníkom plným humoru nám Amazon prinesie na ich streamovaciu službu a do vybraných kín 27. januára 2023.

Pobavil vás a navnadil trailer na Shotgun Wedding? Páči sa vám takéto spojenie romantickej komédie a akčného filmu s Jennifer Lopez a Joshom Duhamelom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -