Rob Schneider chystá pokračovanie pre film Zviera

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Zviera dostáva pokračovanie

Komédia Zviera z roku 2001 dostane pokračovanie. Po vyše 20 rokoch sa vracia Rob Schneider. Tentoraz však nebude hrať len hlavnú úlohu, ale postará sa aj o réžiu. Film hovoril o policajnom úradníkovi, ktorý sa stane špeciálnym vďaka zvieracím vlastnostiam, ktoré dostane.

Hrá tu človeka menom Marvin Mange, ktorý sa túži stať riadnym policajtom, ako bol jeho otec. Nedarí sa mu však uspieť v skúškach fyzickej zdatnosti. Všetko sa však začne meniť po jeho autonehode. Nájde ho šialený vedec, ktorý nahradí jeho poškodené orgány tými zvieracími. Tak dostáva väčšiu rýchlosť, odolnosť či zlepšené inštinkty.

rob schneider zviera
Zdroj: deadline.com

Bláznivá komédia má stále fanúšikov

Nové schopnosti mu však boli aj na príťaž, pretože sa zvykli ozývať zvieracie pudy v tých najmenej vhodných momentoch. Film mal rozporuplné a priemerné hodnotenia vo svojej dobe, získal si však akýsi kultový status bláznivej komédie. O réžiu jednotky sa postaral Luke Greenfield (Sexbomba od vedľa, Falošní poliši). Okrem Schneidera si samozrejme zahral jeho častý spolupracovník Adam Sandler, ďalšími boli Colleen HaskellEd Asner či Guy Torrey.

Pretrvávajúca priazeň fanúšikov tak podnietila hviezdu jednotky, aby priniesla pokračovanie. Ten sa bude držať v podstate overenej formulky. Tvorca však uvádza, že Marvin tu bude „starým psom“, ktorý sa potrebuje naučiť „nové kúsky“. Objaví sa totiž nový nebezpečný zločinec známy ako „nadzviera“ a musí ho dolapiť.

rob schneider zviera
Zdroj: moviesanywhere.com

Dvojka sa bude držať overenej formulky

Teraz už v penzii a nie tak zdatný ako kedysi musí opäť vyhľadať pomoc profesora. Znovu prijme nové zvieracie súčasti, aby mohol získať novú radu vlastností. Iba takto môže dostať beštiu, ktorá ohrozuje jeho mesto.

Schneidera môžeme poznať z hrania v komédiách ako Sexi kosť, Dospeláci či Deuce Bigalow. Objavil sa aj v snímkach svojho kolegu, napríklad 50x a stále po prvý raz alebo Zohan. Nejde však ani o jeho prvý režisérsky počin. Ešte počas tohto roka príde jeho rodinná komédia Daddy Daughter Trip. Zviera dostane svoje pokračovanie niekedy počas budúceho roka, dátum ešte nie je špecifikovaný.

Poznáte a pamätáte si film zviera s Robom Schneiderom? Čo hovoríte na to, že vznikne druhá časť pod jeho taktovkou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -