„Cesta vody spája všetky veci“ hovorí nádherou a emóciami nabitý nový trailer na druhého Avatara

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Avatar: Cesta vody

Prichádza nový trailer na Avatar: Cesta vody, ktorý nám opäť dokazuje, že 13 rokov čakania stálo za to. Ukazuje nám ešte krajšie a veľkolepejšie vizuály, ktoré dokáže preniesť na plátno iba režisér James Cameron. Zároveň sa budeme musieť pripravovať na poriadnu dávku emócií, pretože naozaj bude v centre rodina a jej ochrana.

Pôjde o rozrastajúcu sa rodinu Jakea Sullyho (Sam Wortingthon) a Neytiri (Zoe Saldana). Tú vidíme v jednom z prvých záberov traileru ešte tehotnú, ako sa vydáva na lov. Sériou dych berúcich záberov nás sprevádza hlas jednej z ich dcér, Kiri (práve jej prepožičiava hlas Sigourney Weaver). Otcovi hovorí, že cíti biť srdce ich planéty, Pandory.

Rodina je vždy pevnosťou

Kým sa však môžeme kochať jej krásami (a naozaj mimoriadne kvalitne spracovanými CGI vodnými lokáciami), ukazuje nám aj bezprostredné nebezpečie. Vracajú sa vojenské jednotky z Hell’s Gate Facility, ktorým bude opäť veliť Miles Quaritch, ktorého hrá Stephen Lang. Tentoraz sa však vracia v tele Na’Vi ako takzvaný rekombinant.

Rodina tak bude musieť utekať. Ako hovorili v predošlej ukážke, nech už idú kamkoľvek, rodina je ich pevnosťou. Do nej patrí aj adoptovaný ľudský syn s prezývkou Spider (hrá ho Jack Champiom). Ďalšími deťmi rodiny Na’vi sú Neteyam (Jamie Flatters), Tuktirey (Trinity Bliss) a Lo’ak (Britain Dalton).

avatar cesta vody
Zdroj: goodmorningamerica.com

„Cesta vody spája všetky veci“

Práve posledný menovaný nám adresuje v ukážke vetu, ktorá skvele korešponduje s podtitulom filmu. „Cesta vody spája všetky veci. Pred tvojim narodením, aj po tvojej smrti.“ Jeho slová sú hneď potvrdené bábätkom aj Na’Vi padajúcim k jeho záhube. Nech sa deje čokoľvek, rodina však predovšetkým zostáva silná.

Okrem vyššie spomenutých obsadenie doplnia tiež Kate Winslet ako Ronal, Michelle Yeoh ako Dr. Karina Mogue a Oona Chaplin ako Varang. Čakanie na tento kúsok už bude oproti všetkým rokom naozaj mizivé. V kinách si ho budeme môcť pozrieť od 15. decembra. Aj nová ukážka dokazuje, že bude potrebné vyhľadať veľké plátno s kvalitným zvukom v sále.

Ohúril nový trailer na film Avatar: Cesta vody aj vy? Páčili sa vám viac veľkolepé vizuály či silné emócie? Prípadne ich kombinácia? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -