Prvý trailer na Andor ukazuje viac z Rebélie proti Impériu a galaktickú špionáž

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Star Wars seriál Andor

Hrdinovia Rebélie sú naspäť a uvidíme viac z ich odboja proti Impériu, špionáže aj každodenného života plného strachu z galaktických jednotiek. To všetko ukazuje trailer na seriál Andor zo sveta Star Wars. Vracia sa v ňom Diego Luna ako Cassian Andor a doplnia ho ďalšie zaujímavé postavy.

Samozrejme, vzhľadom na osud postavy vo filme Rogue One je jasné, že sa bude odohrávať pred udalosťami tohto filmu. Tak nám poskytne lepší pohľad na štvorročnú medzeru, ktorú sme mali medzi udalosťami z pádu Republiky a týmto samostatným príbehom. Na to nás navnaďujú aj novým plagátom.

Premiéra koncom leta, druhá séria už potvrdená

Ukážku zverejnili na oslavách Star Wars, ktoré sa odohrávajú v týchto dňoch (a ktorých súčasťou je aj dnešná premiéra seriálu Obi-Wan Kenobi). Tento bude mať premiéru na Disney+ koncom leta – 31. augusta. Vtedy dostaneme dve epizódy. Celkový počet ich má byť 12. Ešte lepšou správou je, že vedúca osobnosť seriálu, Tony Gilroy, oznámil, že už majú potvrdenú aj druhú sériu. Bude pozostávať z rovnakého množstva dielov.

Seriál nám prinesie iný pohľad na Rebéliu, mimo planéty Alderaan. Okrem Cassiana nám ukážu dôležité postavy – vráti sa aj Mon Montha, opäť ju stvárňuje Genevieve O’Reilly. Novou postavou však bude vodca rebelov, zatiaľ nepomenovaný, ktorého si zahrá Stellan Skarsgård. Ďalšími potvrdenými herečkami sú Adria Arjona a Denise Gough.

Bude viesť presne k udalostiam Rogue One

Cassiana sme spoznali v roku 2016 v zmienenom filme, kde so skupinou rebelov museli ukradnúť plány k Hviezde smrti. Práve to viedlo k slávnemu momentu, vďaka ktorým dokázal Luke Skywalker túto gigantickú stanicu Impéria zničiť. Luna, predstaviteľ úlohy však uviedol, že uvidíme úplne inú stránku postavy a teší sa na to, ako ho budeme postupne spoznávať.

Gilroy sa zase vyjadril, že 24 dielov, ktoré dostaneme, budú finálny počet. Druhá séria sa dostane na streamovaciu službu niekedy počas roka 2023. Jej udalosti a deje budú presne viesť k filmu Rogue One a posledná scéna ukázaná v seriáli by mala korešpondovať s filmom. Už sa nevieme dočkať, kedy sa (aspoň pri obrazovkách) k tejto rebélii pripojíme!

Ako sa vám páčil trailer na Andor plný rebélie, špionáže a kmeňov z praďalekej galaxie? Tešíte sa na prequel k Rogue One? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: polygon.com, thehollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -