NETFLIX nám predstavuje trailer pre 4. sériu seriálu Black Mirror

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttp://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Od odvysielania prvého dielu seriálu Black Mirror, ktorý nám pôvodne priniesol Britský Channel 4 už ubehlo viac ako 5 rokov. Neskôr si ho pod svoje krídla vzal samotný NETFLIX, ktorý nám dnes prináša nový trailer, už pre štvrtú sériu, ktorá bude opäť obsahovať 6 samostatných častí!

Ak neviete, o aký seriál sa jedná, tak v tomto článku som ho trošku predstavil. V skratke, tento seriál je veľmi špecifický, ale tým by som sa nenechal zastrašiť. Dajte mu šancu a uvidíte.

Nový trailer má presne 50 sekúnd, čo je viac menej dosť na to, aby sme videli na čo sa môžeme tešiť. Opäť sa môžeme pripraviť na šesť samostatných častí, ktoré ako už sme zvyknutí, na seba nebudú nadväzovať. Názvy častí sme sa dozvedeli tiež a tie sú: Crocodile, Arkangel, Hang the DJ, USS Callister, Metalhead a Black Museum.

Záberov uvidíme iba pár, ale určite to stačí na to, aby sme si aspoň priblížili, o čom jednotlivé časti budú. Napríklad zábery z časti USS Callister nám napovedajú, že sa môžeme tešiť na „vesmírne dobrodružstvo“, ktoré mi až príliš pripomína Star Trek. Nebudem Vás už zdržovať zbytočným rozoberaním, tak krátkeho traileru. Sami uvidíte na čo sa môžeme tešiť a čo nás najbližšie mesiace neminie.

 

Ak máte radi seriály o technológiách s obsahom, ktorý má hlbšiu myšlienku, ktorá má vo Vás zanechať niečo viac, tak určite dajte šancu seriálu Mr. Robot.Náš tip k seriálu nájdete tu.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o pripravovanej štvrtej sérii seriálu Black Mirror. Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -