Herec Dartha Maula zverejnil zaujímavú správu. Objaví sa v pokračovaní seriálu The Mandalorian?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ray Park v pokračovaní The Mandalorian?

Herec Ray Park, ktorý si v prequelovej trilógii ságy Star Wars zahral postavu Darth Maula, zverejnil nedávno na sociálnych sieťach zaujímavý príspevok. Fanúšikov to okamžite podnietilo k zamysleniu sa, či sa neobjaví v nadchádzajúcej, druhej sérii seriálu The Mandalorian.

seriál Mandalorian 3. séria
Zdroj: denofgeek.com

Skôr, ako budeme pokračovať, ako ste oslávili včerajší štvrtý máj? Tento deň sa označuje za deň Hviezdnych vojen na základe jednoduchej slovnej hračky. Iste každý fanúšik pozná frázu „nech ťa Sila sprevádza“ alebo v originále „May the Force be with you„. Toto sa dá krásne pretvoriť na dátum 4. máj, teda vo výslovnosti May the Fourth.

This is the Way

Herec na svojom verejnom Instagrame zverejnil zaujímavý post. Nachádza sa na ňom logo Sithov z čias prvej Republiky a pod ním známa hláška zo seriálu. „THIS IS THE WAY„. Žeby to znamenalo spojenie postavy so sériou?

View this post on Instagram

“THIS IS THE WAY”.

A post shared by Actor Ray Park (@iamraypark) on

Nakoľko sa dej The Mandalorian odohráva až po štvrtej časti, Nová Nádej, tak je to veľmi nepravdepodobné. Darth Maul bol totiž ako postava zabitý Obi-Wanom Kenobim ešte pred udalosťami tohto dielu. Z minulosti však vieme, že tvorcovia môžu mať vždy nejaké eso v rukáve.

Ako zaradiť Darth Maula do Mandaloriana?

Známy Sith by sa tak mohol ukázať napríklad vo flashbacku alebo spomienke niektorej z postáv. Mohli by sa tým dovysvetlovať niektoré časti deja. To by bolo viac ako príznačné v súvislosti s Moff Gideonom a hlavne jeho zbraňou, ktorú ukázal, darksaberom.

moff gideon darksaber
Zdroj: newsbreak.com

Je však aj možnosť, že by si mohol zahrať úplne inú rolu. Ray Park nie je už viazaný žiadnou zmluvou a ani v minulosti nebol, aby v značke stvárnil exkluzívne iba postavu Darth Maula. Predsa len, pod všetkým tým make-upom sme aj tak umelca sotva spoznávali.

Fanúšikov pobláznil

A možno to je všetko inak a Park je iba fanúšikom série, ako aj my ostatní, a dával si opakované pozretie práve k tomu významnému dňu. Nech je dôvod už akýkoľvek, rozhodne tým rozprúdil vášnivé debaty medzi fanúšikmi.

Druhá séria The Mandalorian by mala prísť ešte tento rok. Už však bola oznámená aj tretia a je takmer isté, že sa ešte dočkáme mnohých zaujímavých odhalení, aby nás tvorcovia čo najviac navnadili. A to nemôžeme povedať, že by sme boli navnadení málo!

A čo si myslíte vy? Mohol by sa Darth Maul objaviť v The Mandalorian, alebo pôjde o iný prípad? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -