Netflix film Bright 2 s Willom Smithom sa konečne hýbe vpred. Získal si režiséra?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dlhoočakávaný film Bright 2 je v príprave

Bright 2, dlhoočakávané pokračovanie akčnej fantasy snímky od Netflixu, sa konečne hýbe vpred. V skutočnosti sa o ňom hovorí už v rozpätí dvoch rokov bez toho, aby nám boli poskytnuté nejaké väčšie alebo ráznejšie aktualizácie. Teraz si však môže získať režiséra.

Čo priniesla prvá časť

Prvá časť nám predstavila alternatívnu realitu, kde ľudská populácia bežne existuje spoločne s fantastickými postavami. Ústrednými hrdinami sú tak dvaja policajti, z ktorých je jeden človek a druhý ork. Na bežnej nočnej obhliadke narazia na problém, ktorý by mohol ohroziť celý ich svet.

Bright 2
Zdroj: mashable.com

O filme sa hovorilo najmä ako o jednej z najviac známych originálnych snímok z produkcie Netflixu. S rozpočtom 90 miliónov bolo skutočne smelým krokom ho natočiť, nakoľko návratnosť pri streamovacích službách je veľmi otázna. Nenahral mu ani fakt, že u kritikov značne prepadol.

Pôvodný režisér sa nevráti

To ale neznamená, že sa nemohol stať obľúbeným medzi divákmi. Tých si získal na svoju stranu, čo práve dáva možnosť vniknúť druhej časti. Nevráti sa však pôvodný režisér David Ayer, pre film ale poslúži ako scenárista spolu s autormi Krásky a zvieraťa či Labyrintu.

Bright 2 preto potreboval okrem návratu hlavných hereckých hviezd aj skúseného režiséra. Navrátenými hercami sú samozrejme Will Smith, ktorý si zopakuje úlohu Daryla Warda, a Joel Edgerton, ktorý sa vráti ako Nick Jacoby. Producentom zostáva Eric Newman.

originálny film od Netflixu
Zdroj: vanityfair.com

Režisérove predošlé úspechy

Momentálne pracuje Netflix na dojednávaní spolupráce s Louisom Leterrierom. Ten sa v minulosti postaral o hity ako Kuriér, Súboj Titánov, prvých Podfukárov alebo Neuveriteľného Hulka. Skúsenosti už má aj s prácou so streamovacím gigantom, pretože pracoval na celej sérii Dark Crystal: Age of Resistance.

leterrier dark crystal
Zdroj: littlewhitelies.com

Posledné menované bolo nielen skvele kriticky prijaté, ale získalo si aj mnoho pozornosti. Preto by bolo iba logickým krokom, aby Netflix spoluprácu uzavrel. Leterrier má totiž na konte veľké úspechy a spolupráca sa im už osvedčila.

Veríme preto, že fantastické dobrodružstvá dvoch policajtov by mohol priniesť a kreatívne spracovať práve on. Na aktualizácie nám zostáva, ako v poslednej dobe, stále len čakať. Uvidíme totiž, kedy sa situácia upokojí a produkcia filmu Bright 2 sa bude môcť opäť rozbehnúť.

Páčil sa vám tento film od Netflixu? Ste radi, že sa druhá časť konečne hýbe vpred? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -