Kedy uvidíme filmy ako The Hitman’s Wife’s Bodyguard a pokračovanie série Saw od štúdia Lionsgate?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Za posledné obdobie nastal vo svete kinematografie obrovský počet zmien a novú aktualizáciu nám prezradilo aj štúdio Lionsgate. Na aké dátumy uvedenia ich filmov sa máme pripraviť?

Medzi najočakávanejšími filmovými titulmi nájdeme aj deviatu splátku z hororovej série Saw alebo pokračovanie akčného filmu Zabijakov osobný strážca.

Lionsgate dátumy filmov Spiral
Zdroj: variety.com

Štúdio Lionsgate oznámilo nové dátumy uvedenia svojich najlepších filmov

Ak ste fanúšikmi hororovej série Saw, príchod pripravovaného sequelu s názvom Spiral: From the Book of Saw vášmu oku pravdepodobne neunikol. Oficiálne sme sa ho mali dočkať už tento mesiac, ale premiéra bola presunutá o jeden dlhý rok. Film zavíta do kín 21. mája 2021 a v hlavných úlohách sa predstavia herecké hviezdy Chris Rock a Samuel L. Jackson.

Okrem iného by sa mal Samuel L. Jackson objaviť aj vo filme The Hitman’s Wife’s Bodyguard, ktorý bude dejovo nadväzovať na akčnú komédiu z roku 2017. Na striebornom plátne nebude chýbať ani Ryan Reynolds a film k nám dorazí 16. júla 2021.

Zabijakov osobný strážca zrežíroval Patrick Hughes a ostať by to tak malo aj tentokrát. Tešiť sa môžeme na bohaté herecké obsadenie zahrňujúce hercov ako Antonio Banderas, Salma Hayek a Morgan Freeman.

the hitman's bodyguard trailer
Zdroj: youtube.com

Komédia, psychologický thriller a veľa iných

Na bohatom zozname filmov štúdia Lionsgate sa nachádza komédia Barb and Star Go to Vista Del Mar, ktorej režisérom je Josh Greenbaum. V hlavnej úlohe sa objavia herečky Kristen Wiig a Annie Mumolo, ktoré sa spoločne vydajú na nové životné dobrodružstvo. Druhá menovaná sa taktiež podieľala na tvorbe scenára.

Zaujať dokáže aj psychologický thriller Fatale naplánovaný na 25. novembra 2020. Dej filmu sa sústredí na život úspešného športového agenta, ktorého život sa mení v momente, keď sa zapletie do vyšetrovania odhodlaného detektíva. Vo vedľajšej úlohe nebude chýbať ani Colin Farrell.

Na svoje si prídu aj obľúbenci akčných filmov, pretože už 23. apríla 2021 príde The Asset, v ktorom sa taktiež objaví Samuel L. Jackson ako mentor hlavnej postavy. Ďalším filmom bude životopisná dráma American Underdog: The Kurt Warner Story, ktorá sleduje príbeh Kurta Warnera. Ako sa z predavača v supermarkete stal víťaz Super Bowlu uvidíme 10. decembra 2021.

Chaos Walking
Zdroj: geekgirlauthority.com

Na záver tu máme ešte dvojicu filmov – Chaos Walking (Tom Holland a Daisy Ridley) s premiérou 22. januára 2022 a The Unbearable Weight of Massive Talent (Nicolas Cage) naplánovaný na 19. marca 2021.

Lionsgate
Zdroj: gamenationworld.com

Čo hovoríte na nové dátumy uvedenia filmov do kín od štúdia Lionsgate? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -