Lovci pokladov 3 budú, ale zatiaľ to má jeden veľký háčik

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Ako je na tom film Lovci pokladov 3?

Ešte v roku 2007 nechala postava menom Ben Gates všetkých fanúšikov vo veľkom očakávaní pri otvorenom konci filmu Kniha tajomstiev. Odvtedy už 17 rokov čakajú na pokračovanie, ktoré už bolo sľubované niekoľkokrát. Aj keď hlavný herecký predstaviteľ Nicolas Cage už takmer nádeje zadupal, teraz vďaka portálu MovieWeb prichádza vyjadrenie producenta. Ten tvrdí, že by mohli Lovci pokladov 3 predsa vzniknúť.

Správy o treťom filme kolovali už krátko po uvedení dvojky. Vždy však išli do stratena, až v roku 2020 nabrali reálnejšie kontúry. Vtedy prišla správa od Variety, ktorá hovorila, že tretí film sa už pripravuje a scenár mal k nemu písať Chris Bremner, so svojím čerstvým úspechom z Bad Boys Navždy.

Hello, I’m Nicolas Cage and welcome to Ask Me Anything
byu/lionsgate inmovies

Nicolas Cage hľadanie pokladu vzdal

Realita však bola nakoniec iná a pozornosť sa skôr sústredila na seriálový spin-off od Disney, ktorý dostal podtitul Na hrane histórie. Veľa priazní si od divákov nezískal a preto opäť prišla v roku 2022 na pretras otázka, či príde ďalší film.

Dňa 9. apríla 2022 pridal na sieti Reddit príspevok samotný Cage, ktorý odkázal divákom, že sa ho môžu spýtať na čokoľvek. Veľké množstvo otázok smerovalo práve k Lovcom a povedal, že kvôli sústredeniu na seriál to s ďalším filmom nevidí pozitívne. Neskôr to ešte zaklincoval v rozhovore pre Screen Rant, kde uviedol iba stručné:

„Nie, nie sú tú žiadne Lovci pokladov 3. Ak chcete nájsť poklad, nehľadajte u Disney, okej? Tam nie je.“

Producent opäť zapaľuje fakľu

Aktuálne sa zdá, že hercove slová boli pomerne predčasné. S portálom MovieWeb viedol rozhovor producent Jerry Bruckheimer. Prišiel promovať film The Ministry of Ungentlemenly Warfare, rozprával však aj o iných značkách. Reč bola o Top Gune či Pirátoch z Karibiku. Padla aj otázka, či je po 17 rokoch šanca na ďalších Lovcov. Na to odpovedal:

„Nuž, dúfam, že bude aj tretí film. Pracovali sme na ňom už nejaký čas. Máme skvelého scenáristu, ktorý na ňom pracuje práve teraz a tak dúfam, že dostaneme scenár v rozumnom čase. Potom ho pošleme Nicovi a ak sa mu bude páčiť, spravíme to. Určite by sme boli radi.“

Dozvieme sa predsa prelomové prezidentovo tajomstvo?

Podľa týchto slov to vyzerá, že Nicolas Cage doteraz o filme Lovci pokladov 3 nevedel a čaká sa len, kým bude hotový príbeh. Otázkou nie je len to, či ho herec prijme, ale aj kam nás dokáže zaviesť a či nadviaže na cliffhanger z predošlého filmu.

V samotnom závere Knihe tajomstiev sme videli, ako hlavná postava objavila prelomové odhalenie v Prezidentovej knihe, neodhalil nám však, o čo ide. Na odpovede tak stále čakáme.

Boli by ste radi, ak by vznikli aj tretí Lovci pokladov z Nicolasom Cageom? Máte radi predošlé dva filmy? Myslíte si, že dajú dohromady kvalitný scenár? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -