Drsný humor aj explozívna akcia. Bad Boys hlásia návrat, ocitnú sa na zlej strane zákona (trailer)

Nenechajte si ujsť

Bad Boys sú späť v plnej sile

Nenapraviteľní Bad Boys sa čoskoro vrátia v ďalšom filmovom prídavku, ktorý sa opäť ponesie na vlne brutálnej akcie a bláznivej zábavy. Kvôli oscarovému škandálu Willa Smitha to dlho vyzeralo, že Bad Boys 4 nikdy nevzniknú. Napokon Hollywood dal Smithovi druhú šancu a akčná komédia sa stala realitou. Teraz sa ukazuje v prvom traileri.

Nový diel Bad Boys do kín dorazí s prívlastkom Ride or Die a v kinách ho uvidíme už 6. júna tohto roka. O príbehu sa doposiaľ nevedelo vôbec nič, prvý trailer teraz konečne naznačil, čo od prichádzajúceho akčného nárezu vlastne možno očakávať.

Zdá sa, že dvojica policajtov sa tentokrát ocitne skutočne v úzkych. Najavo totiž vyjde, že kapitán Howard, ktorého v treťom dieli postihol tragický osud, bol skorumpovaný a pracoval s mafiou. S tým sa nevedia zmieriť Marcus a Mike, ktorí sú odhodlaní očistiť meno svojho niekdajšieho nadriadeného.

Korupcia však siaha na najvyššie miesta a namiesto záchrany reputácie kapitána Howarda sa Marcus a Mike sami ocitnú v hľadáčiku zákona. Musia tak unikať pred políciou a zároveň odhaliť, kto za všetkou špinou v skutočnosti stojí.

Vracia sa stará garda

Prvý trailer nezostáva povesti značky nič dlžný a opäť sa môžete pripraviť na kanonádu hlášok aj drsnú akčnú zábavu. V jej centre budú stáť neohrozený Will Smith a večne ústráchaný Martin Lawrence. Fanúšikov série určite poteší, že tvorcovia našli spôsob, ako do série vrátiť aj kapitána Howarda v podaní herca Joea Pantoliana, ktorý sa stal diváckym obľúbencom.

Kapitán Howard však nebude jediný navrátilec a z tretieho filmu Bad Boys navždy sa vracia aj špeciálny tím v podaní expertky na zbrane Kelly (Vanessa Hudgens), technologického guru Dorna (hviezda vikingov Alexander Ludwig) či nová tvár policajného oddelenia v Miami Rita Secada (Paola Nunez).

O réžiu sa opäť postará dvojica Adil El Arbi a Bilall Fallah, pričom producentsky sa na novinke bude podieľať aj Jerry Bruckheimer. Za filmom teda stojí osvedčený tím, čo naznačuje podobnú zábavu ako pri treťom filme. Ten v kinách v roku 2020 zarobil 426,5 milióna dolárov, čo jasne ukazuje, že diváci sú na Bad Boys stále zvedaví.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -