Šialenejšiu akciu tento rok neuvidíte. Na Netflix dorazil indický Top Gun, pozriete si ho jednoduchým trikom

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Indický Top Gun dorazil na Netflix

Bollywood už minulý rok úspešnou akčnou snímkou RRR ukázal, že prepálená akcia mu vôbec nie je cudzia. Indickí filmári odvtedy poriadne dupli na plyn a predstavili blockbuster, ktorý akoby z oka vypadol fenomenálnemu Top Gun: Maverick. Akčná snímka Fighter iba na začiatku roka dorazila do kín, teraz si ju už môžu pozrieť aj diváci na Netflixe. Treba sa k nej ale dostať jednoduchým trikom.

V čele filmovej novinky Fighter stojí elitná jednotka indickej armády Air Dragon, ktorá je zostavená z najlepších pilotov v krajine. Neohrozenej skupine dominuje predovšetkým arogantný, no nemenej talentovaný dôstojník Patty, ktorý sa správaním i schopnosťami vyrovná aj Tomovi Cruisovi. Náprotivkom Pattymu je zručná pilotka v podaní obľúbenej indickej herečky Deepiky Padukone, ktorá sa do elitného stíhača zamiluje.

Lásku ústrednej dvojice naruší nebezpečný terorista, ktorý sériou atentátov povolá jednotku Air Dragon do akcie. Ani elita indického letectva to však vo vzduchu nebude mať jednoduché, čo bolo jasné už aj z traileru. Okrem hromady akcie v ňom nechýbajú ani láska, tanec a samozrejme tiež silné hlášky ústredného predstaviteľa.

Dorazil na Netflix, ukáže sa až po zmene v nastaveniach

The Fighter mal v kinách pôvodne štartovať ešte v septembri 2022, nakoniec dorazil s oneskorením na konci januára. O novinku neboli ukrátení ani slovenskí diváci, film si pohli pozrieť v sieti kín Cinema City.

Jeden z najdrahších indických filmov si teraz môžu diváci na Slovensku pozrieť už aj v online priestore. Akčný blockbuster z Indie do ponuky zaradil Netflix, nie každý ho však v knižnici služby uvidí. Pre sprístupnenie je potrebné nastaviť profil do angličtiny, následne sa film objaví v ponuke.

Pokiaľ máte profil nastavený v češtine, film sa v ponuke Netflixu neukáže. Streamovacia služba totiž zobrazuje iba obsah, ku ktorému ponúka český dabing alebo titulky. Fighter je k dispozícii bez lokálneho dabingu a tiež bez českých či slovenských titulov, tie však v prípade akčnej novinky vôbec nie sú kľúčové.

Fighter je predovšetkým o prepálenej akcii, pri ktorej si nemalá časť divákov vystačí aj bez lokalizácie. Podobným trikom sa používatelia dostanú k stovkám ďalších filmov a seriálov, ku ktorým Netflix neponúka tuzemskú lokalizáciu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -