Nový trailer na film Cesta do Ameriky 2 ukazuje ešte viac zábavy aj drobné roztržky medzi postavami

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na film Cesta do Ameriky 2

Amazon vydal nový oficiálny trailer na film Cesta do Ameriky 2. Je to zatiaľ najviac záberov, ktoré vidíme na návrat Eddieho Murphyho a Arsenia Halla po viac ako 30 rokoch od pôvodného filmu. Dostávame viac ako dve a pol minúty záberov, v ktorých vidíme viac zábavy, nejakú akciu, ale aj nezhody medzi postavami.

Už na začiatku vidíme ako sa dvaja hlavní hrdinovia vracajú do už maximálne ikonického holičstva. Tým nám tvorcovia naznačujú, že uvidíme pôvodný príbeh ako u predchodcu, ale hneď nás presvedčia o tom, že sa objavia nové zvraty. Kráľ Akeem prevzal nielen úlohu vodcu Zamundy, ale vybudoval si aj stabilný život so svojou manželkou a pravou láskou, Lisou (Shari Headley).

Bude sa hľadať dedič trónu

Spolu majú tri dcéry a kráľ si je vedomý toho, že potrebuje mužského dediča, aby mohol po ňom sadnúť na trón. Preto nezaváha ani minútu, keď sa dozvie, že má v New Yorku syna (Jermaine Fowler) a rozhodne sa podniknúť ďalšiu cestu. Samozrejme si prizve na pomoc aj dlhodobého priateľa a poradcu, Semmiho.

coming-2-america-jermaine-fowler-social
Zdroj: amazonprime.com

Príde medzi nimi k istým nezhodám (väčším ako len slovným), ale tie prekonajú popri tom, ako budú stretávať známe tváre. Čaká nás teda celá paleta charakterov, ktoré sme už videli predtým, pričom si ich (ako v prvej časti) dosť z nich strihnú práve Hall a Murphy.

Vyzerá to však tak, že Akeem musí svojho syna priviezť čo najskôr a pripraviť ho na budúce vládnutie. Krajinu totiž ohrozuje aj diktátor, ktorý by sa chcel dostať k moci a chová značnú nenávisť voči kráľovskej rodine. Tejto role sa ujme Wesley Snipes. Okrem neho nás čakajú aj ďalšie nové tváre, napríklad Leslie Jones v úlohe predošlého kráľovho milostného záujmu (a tak matkou jeho syna) alebo Kiki Lane ako jedna z dcér.

coming 2 america
Zdroj: collider.com

Nové tváre aj návraty starých známych

Druhý plnohodnotný trailer na film Cesta do Ameriky 2 nám však ukazuje aj návrat starých známych hercov, či už Paul Bates ako kráľovský poradca Oha alebo Garcelle Beauvais ako osoba, ktorú si mal Akeem pôvodne zobrať v rámci dohodnutej svadby. Samozrejmosťou je aj Jaffe Joffer, teda kráľov otec. K tejto roli sa vráti legendárny James Earl Jones.

Scenár k filmu tento raz písali až tri osoby, Barry W. Blaustein & David Sheffield, pričom ich dopĺňala aj Kenya Barris. O réžiu sa postaral Craig Brewer, pričom sa držal Murphyho rád a spolu vytvárali aj postavy. Vyzerá to opäť na poriadnu dávku srandy a ak sa už neviete dočkať, tak dobrá správa je, že snímku uvidíme o menej ako mesiac. 5. marca totiž bude mať premiéru na Amazon Prime Video.

Ako sa páčil nový trailer na film Cesta do Ameriky 2 vám? Tiež sa vám zdá, že sa budeme baviť rovnako ako pri prvej časti, alebo vás nezaujal až natoľko? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -