Tom Holland nás navnaďuje na film Spider-Man 3. Odkazuje fanúšikom, že sa majú pripútať

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tom Holland je nadšený ohľadom filmu Spider-Man 3

Nielen fanúšikovia môžu vyjadrovať poriadne nadšenie, ale vo viacerých prípadoch aj herci. Jasným príkladom je Tom Holland, ktorý je absolútne nadšený ohľadom filmu Spider-Man 3. Ale nie je sa čomu čudovať, vo filme sa toho udeje skutočne veľa a známeho tínedžera uhryznutého rádioaktívnym pavúkom čaká cesta viacerými vesmírmi.

V nich by mal podľa všetkého stretnúť iné verzie Spider-Manov, ale i záporákov, ktorí sa už predtým v Marvel filmoch objavili. Bude to jednoducho divoké, bude do jazda! A na to upozorňuje aj samotný mladý herec.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Holland (@tomholland2013)

Fanúšikom odkazuje, že sa majú radšej pripútať

Nie, tento raz neprezradil nič z toho, čo sa bude vo filme diať, ani časť scenára ako sa mu to už párkrát predtým stalo. Teraz ide iba o jednoduchý príspevok na jeho Instagrame. Uvádza v ňom:

„Dnes bol jednoducho jeden z najviac významných dní v mojej kariére. Pre tých, ktorí ste tam boli – viete o čom hovorím. A pre ostatných, ktorí tam nemohli byť, mám len jeden odkaz: Radšej sa pripútajte!“

Nie je sa čomu čudovať, film bude poriadna jazda

Keď na poriadnu jazdu upozorňuje aj predstaviteľ hlavnej postavy, tak to je čo povedať. Ale určite je sa na čo tešiť, veď si to poďme trochu zhrnúť. Vo filme sa objaví aj Benedict Cumberbatch, ktorý bude vstupovať ako Doctor Strange. Je teda takmer jasné, že to bude práve on, kto bude otvárať portály medzi jednotlivými svetmi.

spider-man 3 doctor strange
Zdroj: cgmagazine.com

V nich sa objavia predchádzajúce stvárnenia Petera Parkera, pretože sa vracia Andrew Garfield (The Amazing Spider-Man) aj Tobey Maguire (z pôvodnej Raimiho trilógie). K nemu sa pridá Kirsten Dunst ako Mary Jane Watson. Tá by tiež nemusela byť jediným Peterovým ľúbostným záujmom, pretože to ešte nie je potvrdené, ale hovorí sa, že rolu Gwen Stacy by si mohla zopakovať Emma Stone.

Nielen viacero Spider-Manov, ale aj záporákov

Tom Holland teda rozhodne nebude jediný Spider-Man v nadchádzajúcom filme. Ale nebolo by to ono bez správnych záporných postáv. Vieme, že sa vráti Alfred Molina ako Doctor Octopus aj Jamie Foxx ako Electro. A už teraz teda vieme povedať, že ide o poriadne naprataný film.

Spider-Man 3 multiverzum
Zdroj: youtube.com

Samozrejmosťou je, že sa vráti aj Marisa Tomei ako teta May a Jacob Batalon a Tony Revolori ako Peterovi spolužiaci. Film režíruje Jon Watts, ktorý sa postaral aj o predošlé dve časti. Jeho premiéra je stanovená na 17. decembra 2021 a veľmi si želáme, aby sa dodržala a film nebol posunutý.

A ak by ste boli zvedaví, kto sedí Tomovi na pleciach na jeho fotke, tak to je mladý herec Harry Holland. Pozeráte sa dobre, podobnosť nie je čisto náhodná, sú bratmi. Je teda možné, že aj on bude do filmu nejakým spôsobom zapojený. Ale určite je skoro predbiehať. Uvidíme, čo nás čaká. A hlavne, naozaj sme zvedaví o čom to Tom Holland hovorí!

Zvýšilo sa vaše očakávanie a napätie, keď sa aj samotný Tom Holland teší na film Spider-Man 3? Ste pripravení na toľko postáv v jednom filme? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -