Fanúšikovia by si priali, aby tento herec z The Umbrella Academy stvárnil postavu od DC

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Herec z The Umbrella akademy v DC?

Je len otázkou času, kedy štúdio Warner Bros. prinesie do svojho komiksového sveta postavu Batmanovho najznámejšieho sidekicka. O novom Robinovi sa síce zatiaľ nič nehovorí, ale sme si takmer istí, že skôr či neskôr príde. Fanúšikovia teraz vyjadrujú svoje prosby, aby si herec zo seriálu The Umbrella Academy zahral práve túto DC postavu.

Druhá séria The Umbrella Academy bola prijatá snáď ešte s väčším ohlasom a lepšími reakciami od fanúšikov ako tá prvá. Vzhľadom na to, ako skončila, a ako je chválená, bolo by len logickým krokom, ak by Netflix potvrdil aj tretiu. Za skvelé prijatie určite vďačia aj veľmi dobrým hereckým výkonom každého zo súrodencov.

aidan gallagher robin
Zdroj: movieweb.com

Herec z The Umbrella Academy, ktorý by mohol stvárniť Robina od DC

Teraz však narážame hlavne na postavu Číslo Päť. Hrá ho Aidan Gallagher a vďaka nemu nám postava ihneď prirástla k srdcu (a rovnako ho dokážeme aj nenávidieť). Jeden z fanúšikov by ho ale videl podľa vlastných slov v inej roli: „Tak som začal pozerať The Umbrella Academy a jediná myšlienka, ktorú som mal, bola, aký perfektný Robin by bol Aidan Gallagher,“. Toto napísal na svojom Twitteri.

Predplatiteľ streamovacej služby tým spustil vlnu príspevkov, nakoľko očividne nie je jediný, čo si to myslí. Hneď sa začali objavovať ďalšie a ďalšie tweety, ktoré by okamžite videli herca z The Umbrella Academy v roli Robina od DC comics. Videli by ho najviac ako Damiana Wayna, avšak vedeli by si ho predstaviť aj ako Jasona Todda.

Fanúšikovia samozrejme nezostali len pri svojich prosbách v písanej forme. Hneď sa začali objavovať aj photoshopované obrázky, kde herec dostáva masku Robina. Niektoré z nich sú skutočne vydarené a po ich zhliadnutí musíme uznať, že si ho v tejto roli vieme predstaviť aj my.

Pred tým, ako si mladý Gallagher zahral v seriáli o superhrdinoch, tak hral titulnú postavu v Nicky, Ricky, Dicky & Dawn. Ide o seriál od Nickelodeonu, ktorý sa vysielal medzi rokmi 2014 a 2018. Dostal celkovo 82 epizód. Rok po jeho skončení sa Aidan objavil práve v The Umbrella Academy. Ako Nickyho ho mali fanúšikovia tak isto radi, o čom svedčí aj to, že dostal dve nominácie ako obľúbená chlapčenská herecká hviezda na Kid’s Choice Awards.

Ako sme zatiaľ mohli Robina vidieť na obrazovke

Či by išlo o spracovanie v niektorom z chystaných seriáloch alebo filmoch, dá sa povedať, že by sa ako Batmanov sidekick skutočne hodil. Doteraz bolo ich spracovaní niekoľko, práve tá najznámejšia bola zrejme tá prvá. Bola zo seriálu Batman zo 60. rokov, kde si titulnú úlohu zahral známy Adam West.

adam west batman robin
Zdroj: variety.com

V seriáli sa potom objavil už iba raz, konkrétne v Titans. Bol v ňom ako staršia verzia Dicka Graysona. Pri spracovaní na veľkom plátne zatiaľ až taký úspech nemal. Stvárnil ho Chris O’Donnell vo veľkých prepadákoch Batman navždy a Batman a Robin. Filmy boli tak zlé, že odstavili Bruca Wayna až do čias, kým sa ho neujal Christopher Nolan.

A práve v trilógií Temného rytiera sme dostali akýsi nový náhľad na túto postavu. Je pravda, že nebol priamo zobrazený ako pomocník gothamského detektíva, ale objavil sa nepriamo cez postavu hranú Josephom Gordonom-Levittom vo filme Návrat Temného rytiera z roku 2012. Či by sa teda Aidanovi Gallaghenovi podarilo ukázať aj poriadne spracovanie do veľkého príbehu do kín by bolo otázne, ale rozhodne by sme mu v tom držali palce. Ako desiatky fanúšikov na Twitteri.

Myslíte si, že by sa tento herec z The Umbrella Academy skutočne hodil ako Robin z DC komiksov? Ktorú jeho verziu by ste ho chceli vidieť hrať? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -