Dvaja automobiloví giganti v tesnom súboji o prestíž, to ukazuje trailer na Lamborghini: The Man Behind the Legend

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Lamborghini: The Man Behind the Legend

Štúdio Lionsgate prináša trailer na film Lamborghini: The Man Behind the Legend, ktorý nám skutočne ukáže muža stojaceho za legendárnou a luxusnou značkou. Hlavnú úlohu tu hrá Frank Grillo (Očista, Boss Level), ktorý sa premení na Feruccia Lamborghiniho, ktorý vo svojej rivalite s Ferrarim vytvorí automobily, ktoré sú dodnes medzi vyhľadávanou špičkou.

Ukážka začína zábermi na mladého chlapca, v ktorom sa spájajú dve veľké vášne – farmárstvo a pretekárske autá. Tak ho vidíme už v jeho neskorších rokoch, keď je majiteľom vlastnej firmy na traktory. Stále však sníva o športiakoch a tak osloví Enza Ferrariho, ktorého tu hrá Gabriel Byrne (Prekliate dedičstvo, Vojna svetov).

Odmietnutie Ferrarim začína rivalitu

Ten ho však pošle arogantne preč s tým, aby sa vrátil k svojím traktorom. Tu začína jeho ambícia presiahnuť Ferrari. Navrhne značku silnú ako býk, ktorá sa odrazí aj v ikonickom logu. Rivalita je na svete a s chystaným Grand Prix v Ženeve sa môže len zintenzívnovať.

Samozrejme nám ukáže aj všetky aspekty, ktoré ho sprevádzajú – všetky hlasy, ktoré mu hovoria, že vytvoriť také auto je nemožné či problémy doma. Cez všetky pouličné preteky sa však javí, že obrovská snaha má zmysel. Na konci to dokazuje slovami pri odhalení jeho auta „Kúpite si Ferrari, ak chcete byť niekým. Lamborghini si kúpite, ak už niekým ste“.

lamborghini the man behind the legend
Zdroj: autoevolution.com

Súboj je tesný, značka je synonymom luxusu

Mohlo by sa zdať, že s podobnými filmami sa v poslednom čase roztrhlo vrece. Chystá sa aj film Ferrari, v ktorom si má hlavnú rolu zahrať Adam Driver. Tento kúsok však nesleduje trend, ktorý stanovil Le Mans ’66 v roku 2019. Film o synonyme luxusu medzi autami je v príprave už od roku 2017.

Vtedy za ním ešte stál Michael Radford, ktorý však časom od projektu odstúpil. Hlavné role si mali zahrať Antonio Banderas a Alec Baldwin. Filmu sa potom ujal Bobby Moresco, tvorca krimi drámy Crash, ako nám hovorí aj trailer na životopisnú drámu Lamborghini: The Man Behind the Legend. Vychádzal pri tom z rovnomennej knihy, ktorú napísal Tonito Lamborghini, Ferucciov syn.

lamborghini plagat
Zdroj: imdb.com

Motív písal Ferucciov syn

Okrem spomenutých hercov si v ňom zahrajú Matteo Leoni, Hannah van der Westhuysen, Giovanni Antonacci, Mira Sorvino, Fortunato Cerlino a Eliana Jones. Film sa dostane do vybraných kín 18. novembra a následne bude dostupný aj na streamovacích službách.

Ako sa vám pozdáva film Lamboghini podľa ukážky? Páči sa vám Frank Grillo ako zakladateľ luxusnej automobilovej značky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -