Frank Grillo si zahrá vo filme Man’s Son, režijnom debute jeho syna

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Frank Grillo vo filme Man’s Son

Frank Grillo si zahrá vo filme Man’s Son. Snímka je pritom celovečerným debutom jeho syna, Remyho Grilla. Teraz 25-ročný príležitostný herec s réžiou ešte nemá veľké skúsenosti. Ako filmár však priniesol krátku drámu Očistec, ktorá bola aj napriek svojej dĺžke absolútne podmanivá.

Scenár napíšu Josh Plasse a Brev Moss. Rovnako ide skôr o nováčikov na tomto poli. Predtým boli hercami, Plasse hral napríklad v seriáli Klinika Grace a druhý menovaný v iCarly (obnovenej verzii od Paramountu). Produkcia by však mala začať už na budúci mesiac v marci, v kalifornskej oblasti zvanej údolie Yucca. Dátum vydania ešte nie je známy.

frank remy grillo
Zdroj: pinterest.ca

Mansonov kult stále funguje

Príbehovo sa pozrieme na mladý pár, ktorý chce získať úlohu vo filme, ktorý bude o Charlesovi Mansovovi. Na to, aby nakrútili video na konkurz, si nájdu odľahlejšie Airbnb v púšti. Materiál z pásky ale začne prenikať do ich životov. Zistia, že sú súčasťou plánu ozajstného kultu, ktoré niekdajší Mansonov kult nasleduje. Frank Grillo si zahrá jeho vodcu.

Herca môžeme najlepšie poznať ako Brocka Rumlowa a.k.a. Crossbonesa z Marvel filmov. Prvý raz si zahral hlavnú úlohu vo filme Očista: Anarchia z roku 2014. Ešte v tom istom roku mal veľkú úlohu v seriáli Kingdom, ktorý pochádzal z produkcie DirecTV. Ide o drámu, ktorá sa vysielala tri série a hovorí príbeh trénera a zápasníka MMA, ktorému sa ale popri kariére rozpadá rodina. Názvom by sa totiž dal ľahko pomýliť s juhokórejským zombie historickým seriálom.

Frank Grillo Lights Out
Zdroj: 1film.info

Ani jeden Grillo sa nenudí

Po jeho skončení v roku 2017 začal hrať v dráme Miliardy od Showtime. Tento rok sme ho mohli vidieť v trileri Shattered, kde sa objavil po boku Johna Malkovicha a Camerona Monaghana. V najbližšej dobe stvárni Feruccia Lamborghiniho v jeho životopisnom filme či poriadnej akčnej jazde Lights Out, o ktorej sme nedávno informovali.

Grillo si však zahrá aj vo filme Man’s Son (čo je aj šikovná slovná hračka). Celovečerný debut jeho syna bude napínavým trilerom, ktorý miestami skĺzne až k hororu. Ďalšie detaily známe nie sú, ale nakoľko sa má s nakrúcaním začať už budúci mesiac, tak očakávame, že sa k nám postupne dostanú. Čakáme teda na ďalšie obsadenie alebo dátum vydania.

Ste zvedaví na celovečerný režisérsky debut Remyho Grilla? Čo hovoríte na jeho námet? Hodí sa vám Frank Grillo na rolu vodca kultu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -