Nicolas Cage je nebezpečným maniakom v traileri na Sympathy for the Devil

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Sympathy for the Devil

Prichádza trailer na zaujímavo pôsobiaci triler Sympathy for the Devil. Ukáže nám dvojicu mužov, ktorých budeme celý čas poznať iba ako „Vodič“ a „Pasažier“. Dostanú sa do hry na mačku a myš s vysokými stávkami, kde sa čoraz viac ukazuje, že veci nemusia byť takými, aké sa zdajú.

Muža sediaceho za zadnom sedadle auta si zahrá legendárny Nicolas Cage. Pod hrozbou zbrane (či dokonca niekoľkých) v okázalom saku zastaví muža v nemocnici, ktorý sa ponáhľa za svojou rodiacou ženou. Namiesto unikátnej rodinnej chvíle sa spolu vydávajú na jazdu, ktorá sa stane peklom na zemi.

Vodič a pasažier v temnej hre na mačku a myš

Vodiča tu hrá Joel Kinnaman, ktorého môžeme poznať zo seriálu Altered Carbon či filmov Suicide Squad. Tu je obeťou, ktorá je maniakom nútená podnikať neustálu jazdu a odpovedať na jeho otázky, inak začnú pribúdať mŕtve telá. Lenže aké tajomstvá minulosti by mali vyplávať na povrch? A čo ak má šialenec, predsa len, toho nesprávneho človeka?

Zdá sa, že pre Cagea ide o ďalšiu divokú úlohu, v ktorej sa môže odviazať (a v ktorých ho tak milujeme). Herec pred istým časom opäť poriadne nakopol svoju kariéru a znovu nám dokázal, že zvláda silné hranie aj vypäté situácie. Po komédii Renfield ide o jeho druhý film tento roka. Ešte by sme ho mali uvidieť v komediálnej kriminálke The Retirement Plan.

sympathy for the devil
Zdroj: movieforce.com

Tvorcovia sľubujú „hánky zaťaté napätím“

Režisérom tejto psychologickej snímky je Yuval Adler, ktorý si svoju spoluprácu s Kinnamanom zopakuje po filme Temné spomienky. Autorom deja je scenárista Luke Paradise, ktorý aktuálne píše aj pre remake Bonnieho a Clydea.

Producentom je Allan Ungar,  ktorý hovorí, že pôjde o ukážku sily medzi dvoma hercami a víziu, ktorá chytí publikum. Zároveň nám tvorcovia sľubujú „hánky zaťaté napätím“. Presvedčiť sa o tom budeme môcť už 28. júla 2023, na kedy je naplánovaná premiéra.

Ako sa vám pozdáva trailer na Sympathy for the Devil? Ako si užívate Cagea v takejto roli? Myslíte si, že sa dozvieme viac o oboch mužoch a dôvod, prečo jeden ide po tom druhom? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -