Aj Geralt zažíva prvýkrát v živote strach, ukazuje akčnejší a krvavejší trailer na 3. sériu Zaklínača

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 3. sériu Zaklínača

Netflix prináša nový trailer na seriál Zaklínača a jeho 3. sériu. Ukazuje nám kvalitnú drámu a intenzívne boje, ktoré presne od tohto fantasy založenom na diele Andzreja Sapkowskeho očakávame. Geralt (Henry Cavill) zachránil na čas Ciri (Freya Allan) a s Yennefer (Anya Chalotra) ju chceli chrániť v bezpečnom prostredí. Lenže ani neutralita nepomôže, keď po nej idú všetci mágovia, monarchovia a príšery Kontinetu.

V tomto dá Mäsiar z Blavikenu prekvapivo za pravdu Jaskierovi (Joey Batey), ktorý bude opäť slúžiť ako komické odhľahčenie. To bude v napätých situáciách plných politickej skazenosti, temnej mágie a zrady skutočne potrebné. A to nehovoríme o nových monštrách, ktorým budú musieť čeliť. A Divoký hon sa nezadržateľne blíži…

Po Ciri idú mágovia, monarchovia aj príšery

Mladé dievča z Cintry však podstupuje aj svoj magický tréning v pevnosti Aretuza. Tu chce Yennefer odomknúť jej plný potenciál, miesto toho ju však uvrhne priamo na bojové pole (a vojna skutočne zúri). Nie je jasné, komu spomedzi mágov sa dá ešte veriť, a niektorí ľudia sú ešte horší ako skutočné monštrá.

Okrem starých známych tvári, napríklad Jodhi May ako Calanthe, Mimi Ndiweni ako Fringilla či Lars Mikkelsen ako Stregobor, uvidíme aj niekoľko nováčikov. Pridáva sa Robbie Amell, Meng’er Zhang ako Milva, Hugh Skinner ako princ Radovid či Christelle Elwin ako Mistle. Pôjde zároveň o poslendú sériu, kde uvidíme Cavilla ako hlavnú postavu. V ďalších ho vystrieda Liam Hemsworth.

zaklínač 3. séria
Zdroj: netflix.com

Neutralita viac nie je možnosťou

Čaká nás tak poriadna dávka intríg, ale aj nefalšovanej akcie, súboje s mečmi či litre krvi, ktoré spôsobujú. Dostaneme však aj niekoľko jemnejších osobných momentov, hlavne medzi trojicou. A na bál, na ktorom prichádzajú Geralt s Yennefer, sa pozeráme rovnako prekvapene ako všetci zúčastnení.

Lauren Schmidt Hissrich, vedúca osobnosť seriálu, nám už skôr prezradila, že táto séria bude rozdelená na dve časti. Teraz sa dozvedáme aj v akom pomere. Prvú časť dostaneme 29. júna, kedy pribudne na streamovaciu službu 5 epizód a zvyšné tri si budeme môcť vychutnať 27. júla.

Chytil vás nový trailer na seriál Zaklínač a jeho 3. sériu? Ste zvedaví na politické aj skutočné boje a snahu získať Ciri? Ako hodnotíte Geralta ako jej ochrancu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -