Trailer na Me Time sľubuje bláznivú komédiu s Markom Wahlbergom a Kevinom Hartom ako kamošmi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na komédiu Me Time

Netflix zverejnil trailer na chystanú komédiu Me Time, ktorá sa zdá byť poriadne bláznivá. Veď inak to ani nemohlo dopadnúť, keď si Kevin Hart a Mark Wahlberg zahrajú dvojicu kamošov, ktorá má o živote a dobrej zábave úplne iné predstavy. Tak nastane počas skúšaných dobrodružstiev mnoho komických momentov.

Hart je tu chlapíkom menom Sonny, ktorý všetok svoj voľný čas venuje rodine. Všetci z jeho okolia mu hovoria, že by si mal nájsť aj inú zábavu. Keď mu to začne však hovoriť aj jeho manželka a deti, zrejme si uvedomí, že by si mal nájsť aj „čas na seba“.

Takýto čas pre seba si určite nepredstavoval

Po sérii nepodarených pokusov sa spojí so svojím starým kamarátom Huckom (Wahlberg). Ten však žije úplne iný, dobrodružný a nespútaný (niekedy až príliš) spôsob života. Sonny sa tak ocitne v kempe na púšti s viacerými nepravdepodobnými zážitkami. Tak toto rozhodne nebolo to, čo si predstavoval!

Film si napísal aj zrežíroval John Hamburg, ktorý má s týmto žánrom dostatok skúsenosti. Ako režisér priniesol dobre známe komédie ako Riskni to s Polly alebo Kamoš za všetky drobné. Rovnako sa osvedčil aj v scenáristickej brandži, pretože príbehy vytváral pre viaceré diely Svokor je lotor alebo Zoolandera.

me time plagát
Zdroj: geektyrant.com

Od skúseného tvorcu komédií

Ako Sonnyho manželka tu bude jeho častá herecká kolegyňa Regina Hall. Zvyšok hereckého obsadenia budú tvoriť Luis Gerardo Méndez, Jimmy O. Yang, John Amos, Anna Maria Horsford, Andrew Santino, Deborah S. Craig, Naomi Ekperigin aj Drew Droege. Medzi hercami bude aj Carlo Rota, ktorý bude hrať gansterského bossa menom Alberto.

Nevieme ešte, ako bude do príbehu zapadať, ale zrejme sa skupinka nejako zapletie s nesprávnymi ľuďmi. Dôkazom môžu byť aj Hartove zlámané prsty. Dozvieme sa však až 26. augusta. Vtedy tento bláznivý film príde na streamovaciu službu Netflix. Spolu s ukážkou priniesli aj oficiálny plagát, ktorý nájdete vyššie.

Pobavil trailer na komédiu Me Time aj vás? Chystá sa podľa vás kvalitný a bláznivý príbeh s týmito dvomi hercami ako nesúrodými kamarátmi? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -