Rockyho samostatný príbeh Creed už teraz dostane spin-off. Na ktorú postavu sa zameria?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Creed dostane spin-off

Sylvester Stallone a Ryan Coogler priniesli v roku 2015 samostatný príbeh, ktorý vychádza z filmov Rocky. Ten dostane ešte počas roka tretí diel. Okrem toho teraz prišla informácia aj o tom, že Creed dostane tiež svoj spin-off. Zameria sa na jednu z postáv, ktorá má tiež spojitosť s pôvodnými filmami aj novou sériou.

Séria začala v roku 2015 ako spin-off k Rocky filmom zo 70. a 80. rokoch. Sly sa v nich vracia ako Rocky Balboa, tentoraz sa však sám nestavia do ringu, ale trénuje syna jedného zo svojich niekdajších súperov. Ním je Adonis Creed, ktorého stvárňuje Michael B. Jordan.

Sylvester Stallone Creed 3
Zdroj: goodfon.com

Creed III až budúci rok

Ten vystriedal aj niekdajšieho režiséra pri treťom filme. Stallone však ešte stále bude produkovať prostredníctvom svojej spoločnosti Balboa Productions. Pod ňou priniesol posledný Rambo film a prinesie aj na budúci mesiac snímku Samaritán, kde vystupuje ako zostarnutý superhrdina. Creed III pritom príde do kín budúci rok, 3. marca 2023.

Momentálne však prišli k rozhodnutiu, že je čas sa venovať aj ďalšej postave. Tak pripravujú ďalší spin-off, ku ktorému napíše scenár Robert Lawton. Viac vhodnú osobu si vybrať nemohli, pretože to bol práve on, kto pripravil Becoming RockyIde o dokument, ktorý rozpráva o príprave prvého filmu. Zaň si získal niekoľko ocenení.

zábery z filmu creed 2
Zdroj: darkhorizons.com

Známe postavy so skúseným režisérom

Teraz sa zameranú na postavy Ivana Draga a jeho syna Viktora. Prvý sa objavil vo filme Rocky IV, kde si ho zahral Dolph Lundgren. Musel ho poraziť Rocky po tom, ako spôsobil smrť Apolla Creeda, aby našiel rozhrešenie. Do role sa vrátil aj pre film Creed II.

Tam stál po boku svojho syna, ktorého si zahral Florian Munteanu. Bol to práve on, kto sa v tomto filme postavil do ringu proti Adonisovi. Ešte nie je známe, ako bude vyzerať jeho samostatný film, ale je výbornou správou, keď vieme, že sa tam objavia obaja Dragovci.

Ste radi, že aj Ivan a Viktor Dragovci dostanú vlastný príbeh? Kto si myslíte, že sa zase postaví proti niektorému z nich do ringu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -