Creed III: Proti Michael B. Jordanovi by sa mohol v ringu postaviť Jonathan Majors. Ujme sa role?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Zabojuje si v Creed 3 Jonathan Majors?

Začali sa jednania o tom, kto by sa mohol znovu postaviť v ringu proti Michael B. Jordanovi. Štúdio MGM, ktoré film chystá, by si vedelo predstaviť, že by si v pokračovaní Creed 3 zaboxoval Jonathan Majors. Bolo by to pre neho ďalšie zaujímavé pokračovanie, nakoľko vieme, že si má zahrať veľkú zápornú postavu v treťom Ant-Manovi.

Jordan sa tentokrát ujal pri snímke aj réžie, pričom bude vychádzať zo scenára Zaycha Baylina a Keegana Cooglera. Druhý menovaný je bratom Ryana Cooglera, ktorý režíroval prvý film. Už teraz tu teda máme zaujímavé prepojenia. Vrátia sa aj herečky Tessa Thompson a Phylicia Rashad.

creed 3 dátum vydania
Zdroj: cinecinephile.com

Adonis Creed bez svojho mentora

Naopak, s návratom Sylvestera Stalloneho sa nepočíta. Ikonického Rockyho Balbou už teda s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidíme, ale koniec koncov, dáva to zmysel. Adonis Creed už je totiž skúseným hráčom a viac nepotrebuje svojho mentora. Majors by bol ale zaujímavým oponentom. Nemusí byť tak vypracovaným boxerom ako predošlý súper – Viktor Drago. Toho totiž stvárnil profesionálny športovec Florian Muntenau, Jonathan je ale určite skúsenejším hercom a tak by mohol predviesť poriadny súboj.

V každom prípade si herec na prijatie role bude musieť dať dohromady svoj kalendár. Nevieme, či sa chystá HBO obnoviť ich nadprirodzený seriál Lovecraft Country, ale ak áno, tak je predpokladaný aj jeho návrat. Nevie sa síce ako by to bolo možné, keďže jeho postava na konci prvej série zomrela, ale to sú predsa mysteriózne spôsoby tvorcov… Avšak v tomto prípade odmietla Misha Green, ktorá seriál pripravuje, odpovedať na akékoľvek otázky.

HBO seriál Lovecraft Country
Zdroj: indianexpress.com

Herec má skutočne nabitý rozvrh

To, že je Majors veľmi dobrým hercom, nám dokázal aj v thrilleri na Netflixe, Da 5 Blood. Na rovnakú streamovaciu službu príde aj jeho ďalší film, western The Harder They Fall, kde bude po boku Edrisa Elbu. Creed 3 by nebol jediný veľký sequel, kde sa Jonathan Majors ukáže.

Rovnako ho čaká aj tretia časť jednej známej marvelovky. Bude totiž hlavným záporákom v Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Bude tam hrať Kanga Dobyvateľa, pri ktorom vieme, že je veľkým hráčom z komiksov. Napäto na to čakáme.

jonathan majors mcu
Zdroj: denofgeek.com

Čakal by ho poriadny tréning

Je jasné, že ak by rolu prijal, má čo robiť. Nielen nájsť si miesto vo svojom nabitom rozvrhu, ale aj poriadne trénovať, aby sa mohol vyrovnať v ringu Creedovi. Ak by sa tak stalo, rozhodne by nás čakal ďalší zaujímavý súboj a Michael B. Jordan by mohol mať aj rovnocenného súpera.

Myslíte si, že by bol pre film Creed 3 Jonathan Majors vhodným súperom? Mohol by si rovnocenne zmerať sily s Michael B. Jordanom? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -