Konečne prichádza trailer na film Samaritán so Stallonom ako zostarnutým superhrdinom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Samaritán

Odkedy sme sa dozvedeli, že sa Sylvester Stallone ukáže ako superhrdina, čakáme, kedy nám zo snímky ukážu viac. Pred pár mesiacmi sme dostali prvý plagát a teraz konečne dostávame viac. Amazon Prime Video prinieslo prvý trailer na film Samaritán, ktorý ukazuje poriadne návrat k boju so zločinom.

Dostávame sa do fiktívneho mesta Granite City, ktoré je okrem mrakodrapov posiate aj zločinom. Joe Smith (Stallone) v ňom pracuje ako smetiar, pričom zabíja čas aj obnovovaním vecí, ktoré medzi odpadkami nájde. Raz však narazí na chlapca menom Sam. Toho si tu zahrá Javon Walton, ktorého môžeme poznať z Eufórie či už aj Umbrella Academy.

Superhrdina vo výslužbe opäť oblieka plášť

Chalan je napadnutý skupinou šikanátorov a Joe ich poráža niečím, čo by sa dalo nazvať jedine supersilou. Tínedžer preto nadobudne presvedčenie, že smetiar je superhrdinom menom Samaritan, ktorého všetci považujú za mŕtveho z boja pred 25 rokmi. Ešte viac dôkazov získa, keď ho s tým konfrontuje a vidí, ako odchádza iba so škrabancami po zrazení autom.

Je tak chlapcom presvedčený, aby si uniformu obliekol znovu a ochraňoval ich mesto. To teraz totiž ohrozuje kriminálny lord, ktorého stvárňuje Pilou Asbæk (Euron Greyjoy z Hry o tróny). S tým, ako je pripravený Granite City zničiť, je odhodlaný odstrániť aj Samaritana.

samaritan
Zdroj: thefasionvibes.com

Granite City treba očistiť od zločinu

Drsnejší prístup k superhrdinskému žánru prinesie ako režisér Julius Avery (Overlord). Vychádza pritom zo scenára, ktorý napísal Bragi F. Schut (Escape Room). Produkovať ho bude Stallone so svojou spoločnosťou Balboa Productions. Tá zatiaľ priniesla snímku Rambo: Posledná krv a má prinášať aj ďalšie film s Creedom.

Okrem spomenutej trojice hercov si v nej zahrajú Dascha Polanco (Orange Is the New Black) a Moises Arias. Samaritanov návrat po jeho údajnej smrti po boji s Nemesis si budeme môcť pozrieť na Amazon Prime Video už budúci mesiac. Príde tam 26. augusta.

Páči sa vám trailer na film Samaritán? Užívate si v ňom Stalloneho ako superhrdinu? Čo hovoríte na takýto drsnejší a dospelejší prístup k žánru? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -