V treťom Jurskom svete bude mať pôvodná trojica väčšiu úlohu, potvrdil jeden z nich

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jurassic World: Dominion s pôvodnou trojicou

Jurassic World: Dominion, teda druhé pokračovanie nového príbehu o dinosaurích parkov, bol jeden z prvých filmov, ktorý sa vrátil k produkcii. Neprestáva nás zásobovať dobrými správami, pretože teraz jeden z hercov v nedávnom rozhovore potvrdil, že sa vráti aj pôvodná trojica. A Sam Neill, Laura Dern a Jeff Goldblum nebudú vo filme iba na pár sekúnd, zohrajú totiž väčšie úlohy.

Colin Trevorrow, ktorý sa stará o réžiu tejto snímky, už skôr potvrdil, že sa vrátia Allan, Ellie aj Ian, ako sa ich postavy volajú. Dúfali sme však, že to nebude len krátke cameo, ako to bolo v predošlom filme v prípade Goldbluma. Teraz sa však môžeme radovať, pretože bolo potvrdené, že dostanú rozsiahlejšie role.

Sam Neill, Jeff Goldblum and Laura Dern Jurský svet
Zdroj: pinterest.se

Jeden z hercov potvrdzuje väčšie úlohy

Potvrdil to Sam Neill v nedávnom rozhovore pre Yahoo Movies UK, kde prezentoval svoj nový film Ride Like a Girl. V interview sa ho priamo spýtali, či bude jeho rola v najnovšom Jurskom svete iba cameom. Ihneď potvrdil opak a povedal, že bude mať oveľa väčší dosah. Vyjadril sa:

„Sme tam počas celého filmu, Jeff, ja, aj Laura… Sú to blízki priatelia a som nadšený, že s nimi môžem opäť pracovať. A navyše s nimi byť v úzkom kontakte počas troch či štyroch mesiacov. Bude to zábava.“

Takéto potvrdenie priamo od herca rozhodne nie je na škodu a teší nás. Okrem toho, že Neill vyjadril svoje všeobecné nadšenie, si zavtipkoval aj o tom, že musia ísť na neho  pomaly, lebo nedokáže behať tak, ako pred 27 rokmi. A skutočne to je doba odkedy sa všetci traja stretli na pľaci pri natáčaní prvého Jurského parku.

jursky svet obsadenie
Zdroj: forbes.com

Po 27 rokoch opäť spolu

Jurassic World: Dominion ich tak privedie späť po viac ako dva a pol dekádach. Neill samotný sa objavil v treťom Jurskom parku v roku 2001 a Goldlum mal menšiu úlohu, ktorú sme spomínali v predošlom Jurskom svete. Takto sa ale stretne pôvodná trojica a samozrejme nebudú chýbať ani nové postavy. K tomu ešte Sam Neill dodal:

„Všetci tiež milujú Chrisa a Bryce, takže myslím, že budeme veľmi šťastná partička.“

Nové postavy stretávajú pôvodné

Samozrejme, že tým myslel Bryce Dallas Howard a Chrisa Pratta, ktorí boli práve hlavnými hviezdami série Jurský svet. Pratt sa dokonca k filmu vyjadril tak, že ho porovnal s Avengers: Endgame. To kvôli tomu, že príde k stretnutiu veľkého množstva postáv a spojí nové v originálnymi.

A to je pravda, potvrdené bolo aj, že sa vrátia Justice Smith a Daniella Pineda. Dokonca uvidíme aj jednu veľmi zaujímavú úlohu z pôvodných filmov, keď sa objaví postava Dodgsona, ktorý sa tam objavil na prvých pár minút. K obsadeniu boli potvrdení aj ďalší herci: Omar Sy, Jake Johnson, Scott Haze, Mamoudou Athie či DeWanda Wise.

Jurský svet 3 ďalšia pôvodná postava
Zdroj: syfy.com

Ide o rozhodne príjemnú novinku a s takýmto bohatým obsadením nevieme, čo máme čakať. Je to aj kvôli veľmi obmedzeným informáciám, pretože dej si zatiaľ strážia. Veríme však scenáru, ktorý Trevorrow píše spolu s Emily Carmichael. V každom prípade sa o výsledku budeme môcť presvedčiť o necelý rok, 11. júna 2021, kedy Universal prinesie film do kín.

Tešíte sa na Jurassic World: Dominion? Ste radi, že sa vracia aj pôvodná trojica vo väčších úlohách? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -