Seth Rogen v bláznivej komédii padne do nálevu s nakladanými uhorkami a prebudí sa až o 100 rokov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seth Rogen v dvojroli

V najnovšom filme tohto herca a režiséra, ktorý nás snáď už ničím neprekvapí (Hlavne po Buchtách a Klobásach) sa objaví Seth Rogen v dvojroli. V snímke An American Pickle si zahrá emigranta z minulého storočia Herschela Greenbauma a zároveň jeho potomka, Bena Greenbauma.

Film sa bude začínať v 20. rokoch minulého storočia. Európsky emigrant sa v ňom odsťahuje za prácou do Spojených štátov, aby dokázal živiť rodinu, ako to bolo zvykom. Tam si nájde prácu v miestnych konzervárňach. Pri jednom pracovnom dni však spadne do vane s nakladanými uhorkami.

seth rogen herschel
Zdroj: usatoday.com

Takto je v náleve zachovaný 100 rokov a keď sa prebudí, tak je prekvapený, že nezostarol ani o deň. Túla sa Brooklynom a snaží sa nájsť akúkoľvek svoju rodinu. Narazí tak na jediného potomka, ktorým je jeho pravnuk Ben. Ten je flegmatickým programátorom, preto je veľmi otázne, ako bude reagovať na svojho zachovaného pradeda.

Na streamovacej službe už budúci mesiac

Komédia s bláznivou premisou naozaj nie je niečo, čo by nás od Rogena prekvapilo. Sony Pictures pôvodne plánovalo vydanie pre kiná, vzhľadom na súčasnú situáciu a ich opätovné zatváranie sa rozhodli radšej pre streamovacie služby. Takto film uvidíme už budúci mesiac (už 6. augusta) na HBO.

seth rogen v dvojroli
Zdroj: usatoday.com

Prvé zábery z filmu nám ukazujú, že Seth Rogen v dvojroli vôbec nemusí dopadnúť zle. Neodhaľujú veľa a o deji sa z nich nič nedozvedáme, ale aj tak akosi budujú atmosféru. Hviezda z filmov ako Nabúchaná, Trávička zelená či Apokalypsa v Hollywoode nám ukazuje, že je ochotný a schopný sa roli skutočne poddať.

seth rogen v dvojroli
Zdroj: movieweb.com

Na dvojitú úlohu sa skutočne pripravil

Kvôli predstaveniu Herschela si totiž nechal narásť reálnu bradu, ktorú mu trvalo pestovať niekoľko mesiacov. Po natočení častí filmu, kde sa objavuje, si ju následne oholil, aby mohol predstavovať úlohu Bena, jeho pravnuka. Sám uznáva, že to bolo náročné, ale dúfa, že to nebude pre divákov príliš očividné. Povedal k tomu:

„Tento druh vecí je v skutočnosti ťažké dosiahnuť, z technického hľadiska. Ale treba vytvoriť aj ilúziu, že v podstate nešlo o žiadnu prípravu. Niekedy ale chcete, aby si ľudia všimli snahu. Ale v ideálnom svete by sa nemali zamyslieť nad tým, ako náročné to bolo.“

Scenár síce napísal sám, ale o réžiu sa postaral Brandon Trost. Pre neho je to režisérsky debut. Vyjadril sa, že sa ho často ľudia pýtali, či naozaj na filme pracuje a nejde iba o žart. Opakovane potvrdil, že ide o reálnu prácu, na ktorej trávia obrovské množstvo času, a že je už teraz nadšený, ako to ukáže ľudom. Režisér a zábery by nemali klamať, preto sa ani my nevieme dočkať, kedy uvidíme reálny výsledok.

Ako sa vám zatiaľ páči Seth Rogen v dvojroli? A čo hovoríte na samotný nápad na film? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -