Ninja korytnačky sa opäť vrátia v novom animovanom filme. Na režisérsku stoličku sa posadí známe meno

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Ninja korytnačky sú späť

Nickelodeon sa rozhodol nadviazať spoluprácu so štúdiom Point Grey Pictures, aby nám priniesli ďalší animovaný reboot známych obojživelníkov, ktoré už desaťročia poznáme pod menom Ninja korytnačky.

Hrdinovia s pancierom na chrbte sa tak vrátia na strieborné plátna, tentokrát však v čisto animovanej podobe. O produkciu sa postará známy herec a scenárista Seth RogenEvan Goldberg, ktorí už spolupracovali napríklad na nie príliš úspešných projektoch ako Buchty a klobásy (2016) či Toto je koniec! (2013). Pomôže im aj James Weaver. O distribúciu snímky sa celosvetovo postará spoločnosť Paramount Pictures. Dátum premiéry ešte nie je známy.

TMNT
Zdroj: hollywoodreporter.com

Jeff Rowe z Mestečka záhad (2012) a Brendan O’Brian sa zas posadia na režisérsku stoličku. Najmä prvý z týchto dvoch spomínaných režisérov by mal byť zárukou kvalitnej tvorby. Dej síce zatiaľ zostáva pod rúškom tajomstva, no autori budú mať určite s čím pracovať. Leonardo, Michelangelo, Donatello a Raphael totiž majú, spolu so svojim senseiom, ešte veľa nevyrozprávaných príbehov. Snáď prídu s niečím originálnym, čo tu ešte nebolo.

„Pridanie Setha, Evana a Jamesa, majstrov humoru a akcie, čo je už aj tak súčasťou Ninja korytnačiek, z toho spraví nový level a znovuobjaví túto značku. Teším sa na to, čo spolu vytvoria a takisto viem, že Ramsey Naito a jej tím sa tešia, ako spravia s Nick Animation Studios ich prvý animovaný kinofilm,“

prezradil Brian Robbins, prezident spoločnosti.

História korytnačiek

Michael Bay sa postaral o zatiaľ poslednú snímku s Ninja korytnačkami. Išlo o akýsi mix skutočného filmu a CGI, ktorý vyšiel ešte v roku 2014 a zarobil 485 miliónov dolárov. Pokračovanie prišlo v roku 2016, no nenadviazalo na úspech prvej časti. Posledný čisto animovaný film s touto tematikou vyšiel v roku 2007 a volal sa TMNT. Išlo o slušný projekt so zárobkom 95 miliónov dolárov, nikdy sa však nedočkal pokračovania.

TMNT 1987
Zdroj: youtube.com

Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) začali svoju púť ešte v roku 1984 v komikse od Kevina Eastamana. Štyria bratia s mimoriadnymi schopnosťami spolu bojujú proti kriminálnym živlom v New Yorku. Za ich popularitu ale môže až animovaný seriál z roku 1987, ktorý sa dočkal obrovského úspechu a vysiela sa dodnes. Vyrastal na ňom aj spomínaný Seth Rogen. Z korytnačiek sa tak stal fenomén s obrovskou hodnotou.

Tešíte sa na nové Ninja korytnačky? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -