Hviezda Wednesday ako 18-ročná študentka zvádza svojho učiteľa: Sledujte nemravný trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Miller’s Girl

Lionsgate prináša trailer na film Miller’s Girl, znepokojivý triler, ktorý ukáže nezdravé obsesie a znepokojivý vzťah. Jenna Ortega v ňom bude mladou študentkou, ktorá sa, nehľadiac na následky, snaží zviesť svojho učiteľa v podaní Martina Freemana. Začína sa temná hra, ktorá si chce trúfnuť aj na ocenenia Akadémie.

Ortegu sme si mohli za posledné roky zamilovať zo série Vreskot či seriálu Wednesday. Do tohto filmu si tiež prináša svoje hororové prednosti, tento raz ich však prenesie čisto do správania svojej postavy. Jej 18-ročná žiačka dostane zadanie, pri ktorom musí spolupracovať s profesorom Jonathanom Millerom. Stane ním posadnutá a pripúšťa len dve možnosti – buď ho získa pre seba alebo ho zničí.

Nezdravý, zničujúci vzťah medzi žiačkou a učiteľom

Freeman, ktorého môžeme poznať zo seriálu Sherlock či trilógie Hobit, sa so svojou postavou dostáva do komplikovanej situácie. Je na hranici podľahnutia zvodnosti mladej študentky, je však jasné, že ak by neodolal, neskončí len jeho kariéra, ale bude to mať drvivý dopad na celý jeho život. Herec teda tiež potiahne svoje dramatické schopnosti až na úplné maximum.

Hra sa však nebude zameriavať len čisto na vzťah tejto dvojice, stane sa skúškou samotnej myšlienky toho, čo je pravda a čomu sa dá uveriť. Celá siutácia sa začne komplikovať, keď sa do nej zapojí škola a postavy podporujúce obe strany. Tie si zahrajú Gideon Adlon, Bashir Salahuddin, Dagmara Domińczyk alebo Christine Adams.

miller's girl jenna ortega martin freeman
Zdroj: themoviedb.org

Stoja za ním aj tvorovia The Boys

Film je režisérskym aj scenáristickým debutom herečky Jade Halley Bartlett. Podporu má však od veľkých mien, produkčne jej pomáhala známa dvojica Seth Rogen a Evan Goldberg (pracovali spolu na filme Šialené interview či seriáli The Boys).

Temné tóny a stále sa komplikujúca špirála zničujúceho vzťahu už zaujala aj akademikov. Snímka bola vybraná na filmový festival v Palm Spring na 11. januára 2024. Následne bude film uvedený v amerických kinách 26. januára.

Ako sa vám pozdáva trailer na Miller’s Girl? Páči sa vám Jenna Ortega aj v takejto roli? Čo hovoríte na jej temný triler, kde si zahrá po boku Martina Freemana? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -