Už nikdy nevleziete do bazéna. Sledujte hrozivý trailer na nový horor od tvorcov V zajatí démonov a M3GAN

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Night Swim

Prichádza nový trailer na horor Night Swim, pri ktorom opätovne spájajú sily súčasní majstri tohto žánru. Prinášajú ho James Wan so svojou spoločnosťou Atomic Monster a Jason Blum s Blumhouse Production. Ukážu nám, že mať miesto na plávanie na zadnom dvore nemusí byť vždy idylkou, v tomto sa totiž skrýva hrozivá démonická bytosť.

Mohlo to byť perfektné. Wyatt Russell (známy zo seriálu The Falcon and the Winter Soldier) kupuje so svojou rodinou nový dom. Býval úspešným hráčom baseballu, stupňujúca sa choroba ho však donúti stiahnuť sa do úzadia. Nové bydlisko však prichádza aj s bazénom na zadnom dvore.

horor night swim
Zdroj: Universal Pictures

Dom s bazénom nie je snom, ale nočnou morou

Mať pri dome bazén by bolo splneným snom nejedného z nás, tu však však premení na hotovú nočnú moru. Syn Elliot (Gavin Warren) sa krátko po prvom kúpaní stretáva s nebezpečnými vlastnosťami bazéna – konfrontácia je skvelým odkazom na klauna Pennywisea. Rovnako prítomnosť zla pociťuje aj tínedžerská dcéra Izzy (hrá ju Amélie Hoeferle, ktorú môžeme aktuálne vidieť v prequeli k Hrám o život).

Čoraz viac stretov so zlovestnou silou v bazéne necháva rodinu v pozore, obavy si robí hlavne matka Eve, stvárnená herečkou Kerry Condor, ktorá bola nominovaná za svoj výkon v dráme Duchovia Inisherinu. Členovia rodiny začínajú trpieť, no démon ich láka hlbšie pod vodu.

Démonická bytosť vás zláka ku dnu

Mysleli by sme si, že sú postavy mimo bazéna v bezpečí, opak je však pravdou. Vidíme, že sa démon dokáže prenášať celkovo vodou a osudnou sa môže stať aj sprcha. Takto presne posadne zlý duch Raya, ktorý začne priamo ohrozovať svoju rodinu.

Film je založený na krátkometrážnej snímke z roku 2014, ktorú vytvoril Bryce McGuire.Je autorom scenára k novej celovečernej verzii, za ktorú sa postavili dve silné osobnosti súčasného hororu žánru (predtým spolupracovali na M3GAN). V kinách si horor Nočné kúpanie pozrieme už 4. januára.

Zaujal nový trailer na Night Swim napätím aj vás? Ako hodnotíte opätovnú spoluprácu veľkej hororovej dvojice a ich vyvolanie hrôzy s bazéna? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -