Kráľovná zločinu zaujala aj Escobara. Do sveta Narcos od Netflixu vstupuje „krstná mama kartelov“

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na minisériu Griselda

Netflix prináša trailer na limitovanú sériu Griselda, v ktorom sa vrátime do sveta Narcos. Nový seriál dokonca pochádza rovnakých tvorcov, tento raz však na čele biznisu uvidíme ženu. Sofia Vergara stvárni postavu, ktorú aj v Kolumbii poznali ako „Krstnú mamu“ kartelov.

51-ročnú herečku môžeme poznať predovšetkým z komédii (najlepšie asi zo seriálu Modern Family), teraz však dokazuje, že jej vážna a drsná rola nesmierne pristane. Je Griseldou Blanco, matkou, ktorá sa stane kráľovnou zločinu, inovátorkou a nebojácnou ženou, ktorá zastaví každého, kto by chcel siahnuť na jej impérium. Tak sa stane extrémne nebezpečnou, ale násobne viac úspešnou.

Chytila pozornosť aj samotného Escobara

Narodila sa síce v Kolumbii, ale na prelome 70. a 80. rokov vybudovala najväčší obchod s drogrami v Miami. Pomáha si svojou dravosťou aj šarmom, ktorými napokon zaujme aj Medellín, známe mesto, z ktorého pochádzal samotný Pablo Escobar.

Griseldu a Esobara nespája iba rovnaký druh podnikania, ale aj mená tvorcov, ktorí za seriálom stoja. Príbeh tvoria Doug Miro a Ingrid Escajeda, tí už v minulosti priniesli oba seriály Narcos aj Narcos: Mexico. Druhý seriál zároveň produkoval Eric Newman, ktorý tu zastáva rovnakú úlohu producenta. Režisérom minisérie Griselda sa stal Andrés Baiz, ktorý prinesie všetkých 6 epizód. Producentom je aj Luis Balaguer, ktorý už v minulosti spolupracoval s titulnou Vergarou na akčnej komédii Divoká dvojka.

Matka, inovátorka, kráľovná zločinu

Okrem hlavnej hviezdy si v seriáli zahrajú Alberto Guerra ako Dario Sepúlveda, Christian Tappan ako Arturo Mesa, Martín Rodríguez ako Rivi Ayala, Juliana Aidén Martinez ako June Hawkins, Vanessa Ferlito ako Carmen Gutiérrez či Fredy Yate ako Chucho Castro. Zverejnené zábery nám odhaľujú aj Carolinu Giraldo, známe tiež ako Karol G, latinskú superstar. Tá si v seriáli zahrá Griseldinu dobrú priateľku Carlu.

Kráľovná zločinu v podaní Sofie Vergary skvele doplní svet Narcos, ktorý streamovacia služby buduje už niekoľko rokov. Jej drsné stvárnenie si budeme môcť pozrieť už začiatkom budúceho roka, na Netflix dorazí 25. januára.

Ako sa vám páči trailer na seriál Grisedla? Myslíte si, že Sofia Vergara prinesie nové a inovatívne prvky do sveta Narcos? Ako ju hodnotíte ako kráľovnú zločinu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -