Trailer: Money Heist je späť. Netflix láka na návrat do sveta seriálového hitu a novú lúpež

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Money Heist je späť, ponorte sa do sveta seriálového hitu v novom traileri od Netflixu

Seriálový svet Money Heist je späť. V pôvodnom znení La casa de papel (v preklade Papierový dom), Money Heist je globálny hit zo španielska, ktorý prišiel na streamovaciu službu Netflix ešte v roku 2017. Od svojho vydania zaznamenal obrovský boom a narastajúcu popularitu, pričom jeho záverečnú epizódu v decembri 2021 už sledovalo 190 miliónov ľudí. Teraz sa svet Money Heist vracia, už čoskoro si totiž pozrieme na Netflixe seriál Berlin, ktorý sa zameria na jednu z najobľúbenejších postáv tohto príbehu.

Jedným z členov lúpežníckej skupiny v Money Heist bol Andrés de Fonollosa, s krycím menom Berlin. Práve na neho sa bude sústrediť dej prequelu, v ktorom si rolu zopakuje skvelý herec Pedro Alonso.

money heist berlin serial
Zdroj: Netflix (snímka obrazovky)

Príbehom sa mierne vrátime v čase, keď Berlin dáva dokopy vlastnú skupinu zlodejov. Budú ju tvoriť Michelle Jenner ako KeilaBegoña Vargas ako CameronJulio Peña ako RoiTristán Ulloa ako Damián a Joel Sánchez ako Bruce. Majú vyhliadnutý najväčší aukčný dom v Paríži, kde sa v tom čase nachádzajú šperky v hodnotách desiatok miliónov. A opäť sa môžeme spoľahnúť na napínavosť, neohrané deje a v neposlednom rade aj humor.

Niektoré lúpeže, podobne ako niektoré milostné príbehy, sú neodolateľné,“ láka Netflix na trochu odlišný, no zaručene opäť pútavý príbeh. Služba sa s nami taktiež podelila o fantastický nový trailer k Berlinovi:

Berlin má všetky predpoklady stať sa ďalším hitom Netflixu

V seriáli nebude chýbať ani poriadna dávka drámy – Andrés si kvôli lúpeži bude musieť začať so ženou kurátora, z čoho dozaista vznikne nejedna zaujímavá situácia. Diváci sa môžu tešiť aj na slušnú dávku akcie. Tento raz lupičov neuvidíme len otvárať trezory, ale aj v automobilových naháňačkách či pilotujúc súkromné lietadlo.

Pôvodný seriál bol dejovo rozprávaný nelineárne s mnohými návratmi do minulosti. Sme teda zvedaví, ako kreatívne tvorcovia spracovali príbeh tento raz. Čaká nás 6 epizód, každá s dĺžkou jednej hodiny. Dátum vydania seriálu Berlin je naplánovaný na 29. decembra na Netflixe.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -