Operátor sprístupní Slovákom zadarmo TV stanicu. Diváci si na nej pozrú filmové trháky aj klasické komédie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Zákazníci tohto operátora získajú TV stanicu zadarmo

Česko-slovenská internetová a satelitná televízia Skylink informuje o decembrových novinkách. Od utorka 5. 12. 2023 do utorka 2. 1. 2024 bude pre všetkých zákazníkov Skylinku a freeSATu (so signálom zo satelitu Astra 23,5°E) voľne dostupná filmová TV stanica AMC.

Na stanici AMC si budú môcť diváci pozrieť štvrtú, záverečnú sériu obľúbeného seriálu Killing Eve a všetkých päť dielov filmovej ságy Stmievanie s Robertom Pattinsonom a Kristen Stewart. Divákov aj pobaví, napríklad klasickou komédiou Ace Ventura: Zvierací detektív a vianočnou rozprávkou Grinch. Program je dostupný tiež v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci Skylinku v cene svojho balíčka.

amc tv stanica
Zdroj: AMC

Do internetovej televízie budú 5. decembra taktiež pridané ďalšie 2 stanice. Od balíčka Mini hudobný Rebel, od balíčka Smart športová Arena Sport 2.

Prevádzkovateľ satelitnej televízie tiež upozorňuje, že na sociálnych sieťach Skylinku – Facebooku a Instagrame – budú od 1. decembra prebiehať súťaže o zaujímavé výhry. Medzi hlavné ceny patria televízor, polročné predplatné balíčka Kombi+, zájazd na Premier League alebo napríklad aj ceny, ktoré potešia rodičov (darčeky pre ich deti).

Ku dňu 28. novembra bolo ukončené vysielanie stanice Skylink 7. Na tejto pozícii sa diváci môžu tešiť už čoskoro na nový program.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -