Warwick Davis má stále ako Ufgood dostatok trikov v rukáve, ukazuje nový trailer na seriál Willow

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na seriál Willow

Warwick Davis sa vrátil ako Ufgood po 34 rokoch, na jeho Západnom kontinente však ubehlo násobne viac času. Stal sa z neho mocný čarodej, ale vidíme, že je stále vynaliezavý a vždy má nejaký trik v rukáve. Preto nám aj nový trailer na seriál Willow ukazuje, ako používa proti nepriateľom plameňomet.

Seriál, ktorý pripravujú Disney a Lucasfilm (práve na ich YouTube kanáli bola nahraná nová ukážka), nadviaže na film z roku 1988. Temný fantasy príbeh pripravil Ron Howard. Jeho fanúšikovia sa môžu opäť stretnúť s hlavným hrdinom, ktorý sa na konci stal mágom. O stovky rokov vedie skupinu hrdinov, ktorí sa musia vzoprieť proti temnote.

Vodca novej skupiny dobrodruhov

Willow družinu varuje pred nebezpečenstvami, ktoré ich môžu stretnúť. Mladí dobrodruhovia sú však dostatočne odhodlaní (aspoň väčšinu času). Tak ich vidíme aj v zajatí, či utekajúc pred príšerami. Našťastie majú silného vodca a mentora, ktorý ich dokáže zachrániť. A aj práve vďaka nemu môže fungovať dynamika skupiny.

Jej členov budú stvárňovať Joanne Whalley, Kevin Pollack, Rick Overton, Ruby Cruz, Erin Kellyman, Ellie Bamber, Tony Revolori, Amar Chadha-Patel a Dempsey Bryk. Ako režisér a scenárista väčšiny častí pôsobí Jonathan Kasdan, ktorý predtým priniesol pre štúdio film zo sveta Star Wars o mladom Solovi.

warwick davis willow
Zdroj: screenrant.com

Mágia podporená vychytávkami

Disney od začiatku sľubuje úžasné a rozmanité lokality, na ktoré dostávame stále viac náhľadov. Tak nás aj minútová ukážka prevádza lávovými poliami, rozvinutými mestami, temnými katakombami, vodnými plošinami aj krajom trpasličieho ľudu. To všetko ako pozadie pre celú dávku kúziel.

Ide primárne o fantasy príbeh, Ufgood Willow bol však stále veľmi kreatívnou postavou. Zdá sa, že využíval spojenie čarov a technológie jeho Kontinentu na to, aby mal vždy spôsob na porazenie nepriateľov. Teraz ešte dostáva aj úlohu vodcu novej skupiny. Ako bude táto kombinácia pre neho aj ostatných fungovať sa budeme môcť na Disney+ presvedčiť už od 30. novembra.

Páči sa vám nový trailer na fantasy seriál Willow? Ako si užívate Ufgooda v úlohe vodcu skupiny? Čo hovoríte na jeho vychytávky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -