Henry Cavill a Guy Ritchie spolu chystajú ďalší film. Má ísť o akčnú špionáž počas druhej svetovej

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Henry Cavill a Guy Ritchie opäť spolupracujú

Henry Cavill a Guy Ritchie spolu chystajú ďalší film. Tým prvým bol akčný triler z obdobia studenej vojny s názvom Krycie meno U.N.C.L.E. Teraz sa tiež budú venovať špiónskemu žánru, zavedenie nás však o desiatky rokov späť, do obdobia druhej svetovej. Snímka ponesie názov The Ministry of Ungentlemanly Warfare (teda vo voľnom preklade niečo ako „ministerstvo nedžentlemenskej vojny“).

Išlo o skutočnú tajnú organizáciu, ktorú v tom čase viedli minister Winston Churchill a Ian Fleming, budúci autor kníh o Jamesovi Bondovi (Cavill sa k nemu už ozaj dostáva bližšie). Skupina mala byť maximálne utajovaná a preto nevolili práve vyberané spôsoby boja proti nacistom. Ale možno práve to pomohlo zmeniť priebeh vojny…

Henry Cavill, Guy Ritchie
Zdroj: opoyi.com

Vodca „nedžentlmenskej“ skupiny bojovníkov

Vodcu tejto organizácie si zahrá práve Cavill. Len nedávno sme sa dozvedeli, že prestane bojovať proti príšerám, pretože končí ako seriálový Zaklínač. To mu očividne dáva viac priestoru nielen v jeho superhrdisnkom pôsobení ako Superman, ale aj na ďalšie projekty.

Spolu s ním sa na plátne objaví Eiza Gonzáles. Tentoraz bude vojenskou sniperkou, ktorá sa má vykazovať mimoriadnymi špiónskymi vlastnosťami. Tvorca nám sľubuje aj ďalší húf poriadne zaujímavých postáv.

Henry Cavill Eiza González Guy Ritchie Jerry Bruckheimer
Zdroj: deadline.com

Základom sú skutočné udalosti

Zároveň dodal, že film bude mať aspoň čiastočne estetiku Nehanebných bastardov od Quentina Tarantina. To sa pokúsi dosiahnuť aj Arash Amel (Súkromná vojna), ktorý píše scenár. Pri ňom vychádza aj z reálnej korešpondencie a zo spisov vojenského historika Damiena Lewisa.

Ak by vám stále ešte nestačili ani tieto mená, ako producent je k filmu pripojený Jerry Bruckheimer. Ten stál za veľkými hollywoodskymi hitmi ako sú Bad Boys, Piráti z Karibiku alebo Top Gun. Tak takáto skupina musí priniesť jedine hit! A je vidieť, že Ritchie nezaháľa, jeho film Fortunova hra ešte nebol v kinách, Disney od neho chce hraného Hercula a už pracuje na ďalšom.

Ako sa vám páči správa, že si Henry Cavill a Guy Ritchie zopakujú spoluprácu? Máte radi ich prvý film? Čo hovoríte na tohto herca ako vodcu tajnej skupiny „nedžentlemenov“ v druhej svetovej? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -