Trailer na The Super Mario Bros. Movie je tu! Prináša zmäteného Maria a Bowsera na vojnovej ceste

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Super Mario Bros. Movie

Štúdiá Universal a Nintendo priniesli na Comic-Con v New Yorku niečo, čo sme všetci očakávali. Prinášajú prvý trailer na The Super Mario Bros. Movie! Známa videoherná značka sa dočká parádneho animovaného spracovania na veľké plátna. A po prvej ukážke sa zdá, že čakanie bude neskutočne dlhé.

Skôr počas tohto týždňa zverejnili prvý plagát, na ktorom Mario, ktorému hlas prepožičia Chris Pratt, stojí vzhliadajúc k zámku princeznej Peach (jej hlasom bude Anya Taylor-Joy). Rôzne verzie Toada na neho pozerajú ako na cudzinca a zdalo sa mu, že tento svet mu je neznámy. Trailer to ešte potvrdzuje – do Mushroom Kingdom prišiel zatiaľ nevedno odkiaľ.

Mario je stratený, Bowser si podmaňuje ďalší svet

Kým ho však ešte privíta kapitán Toad (Keegan-Michael Key), tak úvodom dostávame Bowserove ťaženie. Kamek (Kevin Michael Richardson) ho uvádza ako kráľa a nejeden koopa pred ním skloní hlavu v strachu. Nie nadarmo, svojím ohnivým hnevom je pripravený si podmaniť ďalšie, tento raz Ľadové kráľovstvo (nie to, čo si myslíte). Tak máme možnosť počuť aj hlas Jacka Blacka, ktorý ho dabuje.

Na záver ešte dostaneme krátky záber na Luigiho (Charlie Day) s príjemným odkazom na jeho sólovú hru Luigi’s Haunted Mansion. Ostatné postavy sa zatiaľ neobjavujú, ale vieme, že súčasťou budú aj Seth Rogen ako Donkey Kong, Fred Armisen ako Cranky Kong či Sebastian Maniscalco ako Spike.

super mario bros bowser
Zdroj: shacknews.com

Hviezdne hlasy a precízna animácia

Za filmom stojí animačné štúdio Illumination, ktoré prinieslo napríklad sériu s mimoňmi. Rovnako od nich prichádza aj autor scenára, Matthew Fogel. Okrem toho vytvoril aj LEGO príbeh 2. Režírovať budú Aaron Horvath a Michael Jelenic, tvorcovia Teen Titans Go! a ich filmov.

Na produkcii a poradenstve ohľadom animáku sa podieľal aj Shigeru Miyamoto. Práve tento herný tvorca a dizajnér priniesol hernú značku pre Nintendo v roku 1982 a prináša ju dodnes. Animovanú snímku podľa nej vytvorenú si budeme môcť pozrieť od 7. apríla 2023, kedy je naplánovaný príchod do kín.

Páči sa vám prvý trailer na The Super Mario Bros. Movie? Oceňujete štýl zobrazenia jednotlivých postáv a ich charakteristických čŕt? Tiež budete po ňom odškrtávať dni do premiéry? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -