Režisér filmu El Muerto je známy. Ďalšieho súpera Spider-Mana pre Sony povedie syn známeho tvorcu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Režisér filmu El Muerto je známy

Sony zverejnilo, kto bude režisér filmu El Muerto. Ten je ďalší z ich takzvaného Sony’s Spider-Man Universe. Samotný pavúčí muž sa v ňom ešte neobjavil, zato zbiera jeho súperov a vykresľuje ich ako antihrdinov. Máme tu Venoma a Morbiusa, najbližšie čakáme na príchod lovca Kravena.

Samotná postava debutovala v komiksoch už po prelome tisícročia. Prvý raz sa objavil v zošite Friendly Neighborhood Spider-Man #6 z roku 2006. Pravým menom Juan-Carlos Sanchez, je mexickým zápasníkom, ktorý pochádza z prastarej línie rovnakého remesla. Disponujú magickou maskou, ktorá dáva svojmu nositeľovi ohromnú silu. Získali ju z legendárneho El Dorada.

spider-man el muerto
Zdroj: comicbook.com

Nutný súboj s ďalším maskovaným hrdinom

Aby si však udržali svoju moc, musia pravidelne bojovať proti bohovi tejto ríše s rovnakým menom. Carlosov otec, Marcus Estrada, predstaví túto výzvu svojmu synovi. Ten však pri ohromnej sile titána vidí, že na súboj nie je pripravený. Marcus sa tak obetuje a dojatý boh udelí Juanovi ešte ďalších 10 rokov.

Podmienkou však je, že musí nájsť ďalšieho maskovaného hrdinu a poraziť ho v súboji. Podľa uvedeného zrejme netreba dodávať, kto ním bude. Nevie sa, koľko z tohto obsahu bude adaptovať film, vieme však, kto bude jeho predstaviteľom. Zahrá si ho portorikánsky herec, producent a raper – Bad Bunny (Benito Antonio Martínez Ocasio), poznať ho môžeme napríklad z filmu Bullet Train.

jonas cuaron el muerto
Zdroj: noreste.net

Pripraví ho syn slávneho mexického režiséra

Ten navnaďuje, že film bude neuveriteľným a poriadne bláznivým a pôjde o niečo, čo sme ešte nevideli. Zároveň dodal, že je aj nesmierne dôležitým, pretože v komiksových filmoch predstavuje prvého latinoamerického hrdinu. Aj preto bolo dôležité, aby aj tvorca zostal z tohto prostredia.

Na režisérsku stoličku si sadne Jonás Cuarón, syn známeho Alfonsa Cuaróna (Roma, Potomkovia ľudí). Nejde pre neho však o debut, priniesol triler Desierto a chystá snímku Z, nové prevedenia Zorra. Svojmu otcovi napísal scenár pre Gravitáciu. Uvidíme, ako sa osvedčí na poli komiksoviek, o výsledku sa budeme môcť presvedčiť až 14. januára 2024.

Ste radi, že režisér filmu El Muerto bude Jonás Cuarón, syn slávneho tvorcu? Myslíte si, že sa s ním uberie snímka úplne iným smerom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -