Čaká nás ďalšia Spider-Man trilógia s Tomom Hollandom? Podľa tejto správy z Marvelu rozhodne neodchádza

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ďalšia Spider-Man trilógia?

Ešte sme ani nedostali posledný film z trilógie pavúčieho muža s Tomom Hollandom a správa na internete už hovorí, že nás s ním čaká ďalšia Spider-Man trilógia. Správy o jeho odchode z Marvelu by mohli byť tým pádom absolútne predčasné. Tak sa poďme ešte pred vydaním očakávaného druhého traileru (ktorý sa k nám dostane zajtra ráno) pozrieť na to, čo portál uvádza.

Budúcnosť Petera Parkera po udalostiach filmu Spider-Man: Bez domova je úplne nejasná. Pôvodne sme počúvali o tom, že herec, ktorý ho momentálne hrá, by mal odísť k Sony, kde by sa pridal k ich vlastnému filmovému Marvelu univerzu, ktoré sa točí okolo Spider-Mana. Vzťahy medzi štúdiami sú však momentálne zrejme tak dobré, že stále hovoria o spájaní týchto vesmírov.

venom spider-man
Zdroj: thedirect.com

Aj animovaný seriál na Disney+

Kým sa definitívne dozvieme ako je to s odchodom do Spider-Verse a jeho prepájaním (lebo napríklad aj taká potitulková scéna z Venoma 2 nás šokovala…), máme tu aj jednu istú správu. Na Disney+ dostaneme animovaný seriál Spider-Man: Freshman Year. Dejovo bude rozprávať o Peterovom prvom roku na strednej škole (ide teda o prequel).

Avšak aj tu máme nejasnosti. Marvel sa nám snaží naznačiť, že v seriáli ho nebude dabovať  Tom Holland, zrejme preto, aby podporili tvrdenie, že v MCU (aspoň na istý čas) končí. Avšak teraz sa na portáli The Cosmic Circus objavila správa, že majú informácie priamo zo zdroja vnútri štúdia.

spider-man freshman year
Zdroj: cbr.com

Nová trilógia a medzi filmami seriál

Podľa nej teda rozhodne mladý herec od Marvelu neodchádza. Práve naopak, chystať by sa s nim malo ešte viac projektov ako sme si mysleli. Čakať nás má ďalšia Spider-Man trilógia a medzi každým jedným filmom by sme mali na vyplnenie medzery dostať seriál na Disney+ (pravdepodobne ďalšie série Freshman Year). Takto by to malo vyzerať:

  • 1. séria Freshman Year
  • Spider-Man 4
  • 2. séria Spider-Man na Disney+ (zrejme Freshman Year)
  • Spider-Man 5
  • 3. séria Spider-Man na Disney+ (zrejme Freshman Year)
  • Spider-Man 6

Portál v minulosti už priniesol pravdivú informáciu

To by bolo pre fanúšikov skvelou správou a naozaj viac Spider-Mana ako sme čakali. Avšak určite treba brať informácie s veľkou rezervou, pretože ich zdroj nemá potvrdené. A portál nie je známy práve tým, že by zdieľal veľa Marvel noviniek.

Cosmic Circus však v minulosti priniesol viacero správ, ktoré sa potvrdili. A koniec koncov, keď už sme v MCU, boli to práve oni, kto ako prví priniesli správu o tom, že sa Bill Murray nachádza v obsadení filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Túto informáciu neskôr samotný herec potvrdil.

Spider-Man uniknuté fotky
Zdroj: wallpapersden.com

Splnený sen Marvelu. Ale čo Sony?

Týmto by si samozrejme Marvel zabezpečil dostatok Spider-Man obsahu na pekný počet rokov. Bol by v tom prípade nezmysel, aby Tom Holland niekam odchádzal, pretože by mal viac ako dosť práce. Ale čo by to znamenalo pre Sony? (okrem zvýšeného predaja lístkov samozrejme).

Takto by predsa prišli o Spider-Mana v univerze, kde čoskoro nájdeme Venoma, Morbiusa či Kravena. Podľa jednej populárnej teórie by ale na to bolo jednoduché riešenie. Drží sa ale samozrejme toho, že v snímke Bez Domova uvidíme viacerých pavúčích mužov.

trailer spider-man
Zdroj: pledgetimes.com

Každý vo svojom a nábeh na Spider-Verse?

Takže koniec filmu by ukázal ako jeden zo Spider-Manov (pravdepodobne Andrew Garfield) odchádza do Sony univerza, pričom Tom Holland zostáva v MCU. Mohol by to byť zaujímavý plán, ktorý by uspokojil viacerých. A kto vie, možno by sme v niektorých ďalších projektoch opäť mohli vidieť ďalších Peterov Parkerov a tým si nabehnúť aj na Spider-Verse…

Ako beriete správu o tom, že by nás čakali ďalšia Spider-Man trilógia a viacero animovaných projektov medzi ňou? Myslíte si, že sa zakladá na pravde a Tom Holland zostane v MCU? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: inverse.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -