Marvel to rozbalil vo veľkom. Odhaľuje plejádu seriálov vrátane Moon Knight, She-Hulk, X-Men a ďalších

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Marvel odhaľuje nové seriály

Online prezentáciu Disney Plus Day máme za sebou. Čerešničkou na torte bol Marvel, ktorý to rozbalil vo veľkom a predstavil nové seriály. Bližšie nám bolo predstavených až dvanásť projektov, pričom niektoré z nich dostali nové logá a iné spoznali svoj dátum vydania. Trojica hraných MCU seriálov dokonca dostala krátke teaser trailery, prvé pohľady nájdete priložené nižšie. Poďme si teda zhrnúť všetky novinky, ktoré k nám dnes večer dorazili.

X-Men ’97

Hneď na začiatok prišlo obrovské prekvapenie vo forme animovaného seriálu X-Men ’97. Ako sa už dlhšie šepkalo, kultová séria z 90. rokov s ikonickou úvodnou skladbou dostane úplne nové epizódy. Seriál odštartuje presne tam, kde X-Men: The Animated Series skončil v roku 1997. Tešiť sa môžeme sa návrat pôvodných dabingových hercov, ale aj úplne nové hlasy. Vydanie je naplánované na rok 2023.

Moon Knight

Oscar Issac je Moon Knight. Ale to už vieme. Preto nás potešila aspoň krátka 30-sekundová ukážka, ktorá nám ponúka prvý pohľad na seriál. Na riadne odhalenie kostýmu si musíme počkať do oficiálneho traileru, takisto aj na budúcoročný dátum vydania.

She-Hulk

Právnička Jennifer Walters (Tatiana Maslany) sa po transfúzii krvi od svojho bratranca Brucea Bannera stane She-Hulk. Okrem nového loga sme sa dočkali prvých záberov, na ktorých nechýba ani Mark Ruffalo ako Smart Hulk či v ľudskej podobe. Presný dátum vydania zatiaľ nie je známy.

Ms. Marvel

Posledným hraným seriálom s prvými zábermi je Ms. Marvel o mladučkej hrdinke Kamale Khan (Iman Vellani). Postavu tiež uvidíme v pripravovanom filme The Marvels. Jej samostatný seriál dostal nové okno vydania, ktoré sa presunulo na leto 2022.

2. séria What If…?

Ako už bolo viackrát avizované, animovaný seriál What If…? dostane druhú sériu. Tentokrát nazrieme do alternatívnych realít Fázy 4, medzi ktorými nebude chýbať ani film Black Widow.

Echo

Vlastný seriál dostane hluchá superhrdinka Echo, vlastným menom Maya Lopez (Alaqua Cox). Jedná sa o vedľajšiu postavu príbehov Daredevila a zároveň adoptovanú dcéru Kingpina. Prvýkrát by sa mala ukázať už čoskoro v seriáli Hawkeye.

Spider-Man: Freshman Year

Ako naznačuje názov samotný, animovaný seriál Spider-Man: Freshman Year sa zameria na mladé roky pavúčieho muža.

I Am Groot

Okrem Spider-Mana sa vlastného animovaného seriálu dočká aj roztomilý Groot zo Strážcov Galaxie.

Ironheart

Hraný príbeh o hrdinke Riri Williams (Dominique Thorne), ktorá preberie pomyselnú štafetu po Iron Manovi, dostal nové logo.

Agatha: House of Harkness

Je to oficiálne, susedka Agnes a.k.a. čarodejnica Agatha Harkness dostane na Disney+ sólový seriál. Do hlavnej úlohy sa samozrejme vráti herečka Kathryn Hahn a tvorca seriálu WandaVision Jac Schaeffer sa postará o scenár.

Marvel Zombies

Ak sa vám páčila zombie epizóda z What If…?, tak sa máte na čo tešiť! Marvel Studios chystá samostatný animovaný seriál Marvel Zombies, ktorý sa vráti do tohto sveta.

Secret Invasion

Riaditeľ Nick Fury (Samuel L. Jackson) je späť aj s novým badass výzorom. Istá časť rasy Skrullov sa rozhodne s nekalými úmyslami infiltrovať na Zem medzi ľudí. Seriál Secret Invasion bude mať šesť epizód a mal by vyjsť v roku 2022. Tešiť sa môžeme na hercov a herečky ako Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir, Olivia Colman, Emilia Clarke, Killian Scott a Christopher McDonald. Seriál sa tiež dočkal nového loga.

Čo vravíte na nové Marvel seriály a na ktorý z nich sa tešíte najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -