Všimli ste si nové tlačidlo „Podpor nás“ na našej stránke? Toto je jeho význam

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nové tlačidlo Podpor nás

Milí naši čitatelia portálu REWIND.sk. Prinášame novú možnosť, ako nás môžete podporiť v týchto ekonomicky ťažkých časoch. Rozhodli sme sa pridať na našu stránku nové tlačidlo „Podpor nás, pomocou ktorého nám môžete jednorázovo. Čo sa dozviete v tomto článku:

  • 1. Prečo potrebujeme vašu podporu?
  • 2. Na čo využijeme vaše príspevky?
  • 3. Ako inak môžete ešte pomôcť?
  • 4. Ako nové tlačidlo Podpor nás funguje?

tlacidlo podporte nas

Ako iste viete, niektoré portály fungujú na princípe predplatného. Tento spôsob sa nám však nikdy nepozdával. Chceme, aby ste mali prístup ku všetkým informáciám, článkom a videám bez ohľadu na to, či máte nejaké eurá vo vačku naviac. No keďže sme sa rozhodli poskytovať náš obsah neobmedzene a zadarmo, veľmi by nás potešilo, keby ste nám vyjadrili vašu podporu pomocou darov.

1. Prečo potrebujeme vašu podporu?

Kríza, ktorú zapríčinil koronavírus, sa dotkla aj nás. Keďže boli všetky kiná zatvorené, stratili sme veľkú časť z našich príjmov a zdrojov. Taktiež sa iné firmy rozhodli nedávať toľko financií do reklám, z ktorých sme pred celou pandémiou mali taktiež prostriedky.

Ekonomická kríza postihla bohužiaľ aj online svet – a teda aj náš portál. My sa však nevzdávame a naďalej vám chceme prinášať obsah zameraný na filmy, seriály, hry, technológie a popkultúru.

2. Na čo využijeme vaše príspevky?

Financie, ktoré by ste nám týmto spôsobom poskytli, by sme využili najmä na prevádzku a rozvoj portálu i všetkých jeho platforiem. S prevádzkou portálu sa spája hneď niekoľko výdavkov. Webhosting sám o sebe nie je najlacnejšou záležitosťou. K tomu taktiež potrebujeme mnoho techniky (hlavne na video obsah, ktorý produkujeme na YouTube).

V minulosti ste mohli zachytiť, že sme si pre vás pripravili aj niekoľko offline akcií (napríklad Avengers Hunt, kvízy v Dungeon Pube, premietania, tomboly a mnoho ďalších). Niektoré z nich sme usporiadali na hernom festivale Y-Games, iné neboli pod záštitou žiadneho väčšieho podujatia. Avšak aj tieto offline akcie nás nevyšli najlacnejšie. Vďaka vašim pozitívnym odozvám na ne by sme však určite chceli v nich pokračovať.

Tešiť sa môžete aj na pravidelný video obsah, ktorý pre vás pripravujeme. Okrem toho sme pred pár mesiacmi pribrali nové tváre do nášho redakčného tímu, preto sa teraz môžete tešiť z rozmanitejšieho a bohatšieho článkového obsahu na našej stránke. Tých by sme za ich prácu taktiež chceli patrične a pravidelne odmeňovať, no bohužiaľ ani tieto základné výdaje nám momentálna situácia nedovoľuje.

Preto sa obraciame na vás. Vaše dary nám v tomto období veľmi pomôžu a budú znamenať veľkú pozitívnu zmenu pre celý portál! Či už budú malé alebo veľké, jednorázové alebo pravidelné – všetky si budeme nesmierne vážiť. Ako vďaku sa budeme ešte viac snažiť, aby sme sa každodenne zlepšovali a aby sme vám prinášali kvalitný originálny obsah.

Počas rokov, ktoré už fungujeme, sme si vybudovali isté meno a reputáciu a nechceme sa toho len tak vzdať. A práve vy nám v tomto boji s prekážkami, ktoré nám koronavírus nahádzal pod nohy, môžete pomôcť a spoločne prekonáme toto obdobie. Budeme vám veľmi vďační!

Biela noc - knihy
Matej a Juraj Krén – Knihy – Obrazy, Zdroj: Betka Múcsková / Rewind.sk

3. Ako inak môžete ešte pomôcť?

Ak však nemáte peniaze naviac (alebo nás nechcete finančne podporiť), je mnoho iných spôsobov, ako nám môžete pomôcť. Veľký rozdiel spraví, ak si na svojich prehliadačoch vypnete AdBlock. S AdBlockom sa vám totiž na našej stránke nezobrazujú reklamy, a my tak prichádzame o prostriedky, ktoré by sme mohli využiť na prevádzku portálu.

Taktiež nás bude tešiť každé zdieľanie článku či videa a sledovanie našich sociálnych sietí. Máme vlastný Facebook, Instagram, YouTube kanál a dokonca aj pomerne veľkú skupinu na Facebooku, v ktorej filmoví nadšenci z celého Slovenska komunikujú a v ktorej vás radi privítame.

Prostredníctvom skupiny na Facebooku sa môžete zapojiť do mnohých zaujímavých diskusií o filmoch, seriáloch a mnohých ďalších témach. Na YouTube vydávame rozmanité videá na mnohé témy, ktoré dopĺňajú naše články a na Facebooku a Instagrame zverejňujeme náš obsah, najžhavejšie novinky zo sveta popkultúry a aj memes, ktoré vám spestria deň.

4. Ako nové tlačidlo „Podpor nás“ funguje?

Je to jednoduché a bezpečné. Všetka komunikácia prebieha cez šifrovaný kanál a vaše osobné údaje nebudeme s nikým zdieľať.

  • Krok 1: Dostaňte sa k formuláru na finančnú podporu, napríklad tu
  • Krok 2: Zvoľte sumu, ktorou nás chcete podporiť (alebo vypíšte vlastnú)
  • Krok 3: Vyplňte svoje meno, priezvisko a e-mail a zaplaťte pomocou platobnej karty alebo služby PayPal

Peniažky sa nám automaticky odošlú na náš účet a my vám na oplátku pošleme e-mailom potvrdenie a poďakovanie.

Ďakujeme! <3

Budeme vďační za každý jeden dar, za každé jedno zdieľanie, sledovanie a like. Vám sa môže zdať, že nezáleží na tom, že práve vy spravíte alebo nespravíte niektoré z vyššie uvedených vecí. Nás ale každý jeden palec hore, každý jeden komentársrdiečko na Instagrame posúva dopredu a dodáva nám motiváciu. Vďaka vám vieme, že naša práca má zmysel a spôsobuje ľuďom radosť a potešenie.

Ďakujeme, že ste stále s nami a že nás posúvate vpred

[give_form id=“126302″]

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -