Fotky z nakrúcania filmu The Flash odhaľujú úplný kostým Supergirl, ktorú hrá Sasha Calle

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Poznáme kostým Supergirl vo filme The Flash

Samotný režisér filmu The Flash odhalil, aký kostým bude mať Supergirl v tomto filme. Andy Muschietti nám počas tohto víkendu zazdieľal na internete viacero záberov, aby nás poriadne navnadil na to, čo chystá. V najnovšej sérii fotografií sa objavila aj herečka Sasha Calle v úplnom prestrojení a musíme povedať, že vyzerá skvele.

Takto uvidíme aj debut spomínanej postavy v DCEU. Muž z ocele tu už má svoju stálu podobu v podaní Henryho Cavilla a tak bol čas na to, aby sa z malých obrazoviek presunula aj na plátna. Calle je zároveň prvá latinoamerická herečka, ktorá si v rámci DC filmového vesmíru zahrá superhrdinku.

Komiks Flashpoint na veľkom plátne

A vieme, že tento film poriadne zamieša kartami a rozšíri príbehy v danom univerze. Vychádzať bude z komiksov Flashpoint, ktorý napísali a nailustrovali Geoff Johns a Andy Kubert. V ňom sme sa pozreli do alternatívnej dimenzie, v ktorej si začal práve Barry Allen uvedomovať odlišnosti.

Videli sme tu teda cestovanie medzi vesmírmi a tým pádom aj rozličné verzie tých istých postáv. Na viacero verzií Flasha sme zvyknutí napríklad zo seriálu, teraz by sa to však mohlo naplno ukázať aj vo filmovom svete. Jasné ale napríklad je, že uvidíme minimálne dvoch Batmanov, pričom si Michael Keaton zopakuje svoju rolu, ktorú zastával v stvárneniach Tima Burtona na prelome 80. a 90. rokov. Ten už bol tiež spozorovaný na pľaci.

Poznáme aj zopár ďalších hereckých mien

Samozrejmosťou je, že ako Flasha uvidíme Ezra Millera. Ron Livingston a Maribel Verdú si zahrajú jeho rodičov, ktorí mali v komiksoch tiež pomerne dôležité úlohy. Saoirse-Monica Jackson a YouTubom preslávený Rudy Mancuso boli tiež obsadení, zatiaľ však do nešpecifikovaných rolí.

Cesta k multiverzu v rámci DCEU

Režisér filmu sa už v minulosti vyjadril, že „všetko, čo sme z DC doteraz videli, existuje“. To znamená, že každá adaptácia a každý reboot znamenali len rozličný vesmír. Nakoľko má tento film otvoriť v rácmi DCEU multiverzum, môžeme sa tešiť na zaraďovanie postáv a hercov z minulosti. Do akej miery, to sme sami zvedaví…

Michael Keaton The Flash
Zdroj: cosmicbook.news

Nateraz sme však radi za ukázanie Keatona na nakrúcaní. A kým čakáme, kým sa odhalí jeho úplný kostým, sme radi, že nám pre film The Flash zverejnili ako bude vyzerať Supergirl. Môžeme povedať aj, že vybrali veľmi vhodnú herečku, nakoľko ona sama pridáva postave dosť charizmy. Ako celý film dopadne a koho všetkého tam uvidíme, to sa dozvieme až v novembri 2022, kedy má film premiéru.

Ako sa vám páči pre film The Flash kostým Supergirl? A čo hovoríte na herečku, ktorú do role vybrali? Páči sa vám alebo by ste preferovali inú voľbu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com; comingsoon.net 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -