Bratia Chris a Liam Hemswortovci spolu plánujú film. Ako má vyzerať?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bratia Hemswortovci a ich spoločný film

Bratia Hemswortovci sa objavili v rozličných a viacerých snímkach, ale doteraz ešte spolu nehrali v žiadnom filme. Ich spojenie v spoločnom projekte by sa ale čoskoro mohlo stať realitou, nakoľko sa plánujú objaviť v spoločnom filme.

Kariéry oboch bratov sa zdajú byť pomerne odlišné, aj keď by sme tam mohli nachádzať spoločné znaky. Liam, mladší z nich, debutoval vo filme Posledná pieseň s Miley Cyrus, najviac si ho však zrejme spájame so spoločníkom Katniss zo série Hry o život. Objavil sa však napríklad aj v Expendables 2 alebo pokračovaní Dňa nezávislosti.

Liam-Hemsworth
Zdroj: tbvision.com

Staršieho z nich, Chrisa, si spájame predovšetkým s úlohou mocného Thora zo značky Avengers. Jeho kariéra je ale rozmanitejšia, objavil sa v Ghostbusters z roku 2016 či nových Mužoch v čiernom. Dokázal, že zvláda aj vážnejšie a dramatickejšie role, napríklad v životopisnej snímke Rivali alebo historickej dobrodružnej dráme V srdci mora.

Liam hovorí o spoločnom filme

Zrejme aj to je dôvodom, prečo má rešpekt svojho mladšieho brata. Ten sa nedávno v rozhovore pre magazín Men’s Healt rozhovoril o svojom vzťahu z bratom. Zároveň nám v rámci toho prezradil, že bratia Hemsworthovci pracujú na spoločnom filme:

„Naozaj vzhliadam k môjmu bratovi Chrisovi. Za 11 rokov svojej kariéry som pracoval s mnohými ľudmi, on má zo všetkých najvýraznejšiu pracovnú etiku. Je tak sústredený. Som veľmi vďačný, že som mohol využiť jeho zdroje a vedomosti. Zakaždým mu volám a pýtam sa ho na jeho názor na scenár, ktorý dostanem a či mám robiť ten film. Tento rok plánujeme spoločný film a malo by ísť o akčnú komédiu“

Môžeme povedať, že ide naozaj zaujímavé spojenie, v ktorom sa konečne bratia stretnú. Oba žánre im totiž reálne sadnú. Akciu mohol Liam dokázať naposledy vo filme Killerman, Chris skutočne nedávno vo filme Extraction pre Netflix, ktorý sa okamžite stal hitom.

Extraction RECENZIA
Zdroj: twimg.com

Humor aj akciu zvládajú

Ani humor im nie je cudzí, nakoľko nás dokážu vo svojich početných úlohách zabaviť (či už Thorov špecifický humor alebo komické role samotné). Nakoľko nám ale neprezradili žiadne ďalšie detaily, ostatné si môžeme iba domýšľať.

Sme totiž neskutočne zvedaví, do akej pozície sa postavia. Zahrajú si aj vo filme bratov? Budú vlastne na rovnakej strane, alebo z nich budú nepriatelia? Na odpovede si budeme musieť počkať, kým dostaneme nejaké bližšie informácie o filme. Tie môžu prísť neskôr, nakoľko sú bratia Hemsworthovci pomerne zaneprázdnení.

thor love and thunder
Zdroj: unrealengine.com, deviantart.com, sidefx.com

Obaja pracujú na svojich projektoch

Chris pracuje, ako všetci vieme, na pripravovanej štvrtej časti Thor: Love and Thunder, ktorej nedávno videl scenár. Liam sa zase po obnovení reštrikcií vráti k natáčaniu thrillerovej série Dangerous Game, ktorá sa dostane na streamovaciu službu Quibi.

Snáď si popri tom nájdu dostatok času na spoločný film a dodajú nám porciu akcie aj zábavy, ako je sľúbené. Nám v tomto momente len zostáva čakať, kedy film uvidíme a dostaneme o ňom viac informacií.

Tešíte sa na spoločný film, v ktorom sa konečne objavia bratia Hemsworthovci? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -